Filtry pod zlew – zmień swój dom jedną decyzją!

Szukasz sposobu na podniesienie jakości wody kranowej bezpośrednio w punkcie jej poboru? Poznaj filtry przepływowe, dowiedz się, w jaki sposób mogą ci pomóc oraz na co warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań.

Filtry do zlewu mają na celu zapewnienie wysokojakościowej wody, bezpośrednio w punkcie jej poboru. W zależności od twoich potrzeb i preferencji możesz wybrać filtr lub zestaw filtrów, który otworzy przed tobą całe spektrum możliwości. Jakich? Jako przykładem posłużymy się filtrami pod zlew od polskiej marki Dafi. Poznaj ich zalety i sięgnij po rozwiązanie dla siebie (wybierając zestaw, zapewnisz sobie kompleksową metodę filtrowania wody kranowej). Filtr polipropylenowy filtruje wodę w sposób mechaniczny, usuwa z niej m.in. piasek. Filtr z żywicą jonowymienną zmiękcza wodę, dzięki temu przedłuża żywotność twoich sprzętów AGD. Filtr węglowy poprawia smak i zapach wody, usuwając z niej chlor. Warto również wiedzieć, iż czas użytkowania poszczególnych filtrów może się różnić. Poznaj szczegóły i pamiętaj o regularnej wymianie filtrów, aby zapewnić sobie najwyższą skuteczność!

– filtr z żywicą jonowymienną (powinieneś go wymienić po maksymalnie 1 miesiącu użytkowania)

– filtr polipropylenowy (powinieneś go wymienić po maksymalnie 3 miesiącach użytkowania)

– filtr węglowy (powinieneś go wymienić po maksymalnie 6 miesiącach użytkowania lub gdy zmniejszy się jego wydajność)

Odkryj zalety filtrów przepływowych Dafi!

– doskonała zdolność filtracji

– duża wydajność filtrowania

– funkcjonalna i prosta konstrukcja

– gwarancja wieloletniego działania

Filtry pod zlew – poznaj poszczególne modele i dowiedz się, co możesz zyskać!

Chcesz sięgnąć po innowacyjne rozwiązanie, które już pierwszego dnia zmieni twój dom, ale wciąż nie wiesz, który filtr przepływowy wybrać? Pamiętaj, że możesz zainstalować cały zestaw, opierając się jednak o zalecenia, a mianowicie filtr polipropylenowy powinieneś zamontować na końcu szeregu (zgodnie z kierunkiem wypływu wody). Najlepszą opcją jest jednak zainstalowanie 2 filtrów polipropylenowych: na początku i końcu szeregu. Wróćmy jednak do opisu poszczególnych modelów.

– filtr polipropylenowy (doskonała zdolność filtracji, zalecany do każdej instalacji wodnej, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym, usuwa z wody m.in. piasek)

– filtr azotanowy (usuwa azotany z wody pitnej, polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych)

– filtr z aktywnym węglem (przeznaczony do mocno chlorowanej wody, skutecznie usuwa chlor, poprawia smak wody, pozbywa się zabarwienia oraz przykrego zapachu)

– filtr z żywicą jonowymienną (doskonała zdolność filtracji, zalecany do średnio twardej wody, zmiękcza wodę, usuwając jony wapnia oraz magnezu)

– blok węglowy (przeznaczony do średnio i mocno chlorowanej wody, poprawia smak, zabarwienie oraz zapach wody)

Przełomowe rozwiązanie w twoim domu? Wejdź na https://dafi.pl/produkty/filtry-systemowe-dafi/ i kup filtry pod zlew dopasowane do twoich potrzeb i preferencji!

Dodaj komentarz