Szkoła z makijażu permanentnego Hanami – zapraszamy na profesjonalne szkolenia

Popularność makijażu permanentnego wzrasta w błyskawicznym tempie. Coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu zabiegi, zapewniające wygodę i wspaniały efekt. Powoduje to, że cały czas wzrasta zapotrzebowanie na usługi linergistek. Rośnie także świadomość klientek w tym temacie, które oczekują pigmentacji na najwyższym poziomie. Jeżeli szukasz sposobu na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności w tym zakresie, jesteś we właściwym miejscu. Przedstawiamy Ci placówkę szkoleniową Hanami Academy, w której znajdziesz profesjonalne kursy z makijażu permanentnego. Najnowsze techniki, doskonały sprzęt i ogromne doświadczenie trenerów – wszystko to możemy Ci zaoferować na naszych szkoleniach. Dołącz do grona naszych zadowolonych absolwentek i zdobądź umiejętności niezbędne do pracy w salonie kosmetycznym. Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń.

Szkolenie BASIC – rozpocznij przygodę z pigmentacją

Szkolenia podstawowe przygotowaliśmy z myślą o osobach, które chcą nauczyć się pracy w tym zawodzie od absolutnych podstaw lub orientują się w sztuce makijażu permanentnego, jednak nie czują się pewnie by samodzielnie wykonywać takie zabiegi. Kilkudniowe szkolenie basic to doskonała okazja do zdobycia wszystkich niezbędnych informacji i umiejętności, które przydadzą się w codziennej pracy linergisty. Nie musisz martwić się, że będziesz odstawać od grupy – trenerzy podchodzą do  każdego kursanta indywidualnie, dzieląc się doświadczeniem i udzielając cennych wskazówek. Jesteśmy przekonani, że ciekawa forma zajęć zachęci Cię jeszcze bardziej do dążenia do celu i poznawania tajników mikro pigmentacji. Wszystko to zapewni Ci szkoła makijaż permanentny Hanami Academy.

Szkolenia Masterclasss – zdobądź umiejętności na najwyższym poziomie

Dobry linergista szkoli się całe życie, dlatego nasze kursy skierowane są do osób na różnym poziomie umiejętności. Szkolenie Masterclass to kolejny krok w szlifowaniu własnych umiejętności – poznasz w praktyce wszystkie popularne i nowoczesne techniki makijażu permanentnego. Dowiesz się również jak funkcjonują najlepsze na świecie salony od strony od strony technicznej i praktycznej. Dzięki temu będziesz w stanie oferować jeszcze wyższą jakość usług w codziennej pracy. Po szkoleniu zdobędziesz także możliwość zdobycia tytułu PMU Expert, prezentując do oceny 5 samodzielnie wykonanych prac.

Szkolenia Trainer – zostań naszym trenerem

Jeśli opanowałeś sztukę makijażu permanentnego na absolutnie najwyższym poziomie, masz szansę zdobyć niezbędne uprawnienia do wykonywania szkoleń w tym zakresie. Dajemy Ci możliwość podjęcia z nami współpracy i założenia placówki na licencji Hanami PMU ACademy. Po zakończeniu kursu Trainer dostaniesz od nas z pełne zaplecze i wsparcie w nowym biznesie w świecie beauty. To szkolenie kierujemy do osób, które ukończyły nasz kurs masterclass oraz posiadają 4-letnie doświadczenie w zawodzie.

Wszystkie szkolenia w Hanami Academy odbywają się z zachowaniem wszystkich norm i przepisów bezpieczeństwa i higieny. Nasi kursanci uczą się wyłącznie na sprzęcie najwyższej jakości takim jak – tusze makijaż permanentny od Hanami Pigments. To nasza autorska linia produktów przeznaczona do pigmentacji brwi, powiek, czy ust. wykonywanej różnymi metodami. Zapraszamy do naszego sklepu oraz placówki szkoleniowej – Hanami.

Dodaj komentarz