Wyciskarka do owoców niezastąpiona w codziennym przygotowywaniu soków

Witaminy i minerały są niezbędne w celu prawidłowego funkcjonowania organizmu. W celu dostarczania tych substancji, nieocenioną pomoc może stanowić wyciskarka do owoców. Z pomocą tego produktu, każdego dnia można przygotowywać pyszne i przede wszystkim wartościowe soki, które są skarbnicą między innymi witaminy C, A oraz E. Zdrowe soki dają zastrzyk witaminowej energii na każdy dzień. Mogą je pić zarówno dorośli jak i dzieci już od pierwszych miesięcy życia.

Wolnoobrotowa wyciskarka z funkcją automatycznego wyciskania

Profesjonalna wolnoobrotowa wyciskarka do owoców wyróżnia się ładnym designem, dzięki czemu będzie doskonałą ozdobą każdej kuchni i jadalni. Ponadto, charakteryzuje ją łatwa obsługa i wydajność. Wyciska ona bardzo dużo soku z pomarańczy, jabłek, borówek, winogron, cytryn, śliwek oraz wielu innych owoców. Co istotne, większość części od urządzenia można myć w zmywarce. W ten sposób można zaoszczędzić dużo czasu. Ponadto, sprzęt wyposażony jest w pojemną komorę wsadową, z pomocą której można umieścić cały owoc w otworze. Nie trzeba go kroić ani obierać, co stanowi duży walor. Na szczególną uwagę zasługuje także funkcja automatycznego wyciskania, dzięki czemu można mieć pewność, że urządzenie wyciśnie sok bez żadnej pomocy. Dzięki wyciskarce do owoców można uzupełnić niedobory witamin.

Urządzenie do robienia soków wydajne i proste w obsłudze

Wolnoobrotowa wyciskarka do owoców posiada specjalny wałek ślimakowy, który miażdży owoce z prędkością 43 obrotów na minutę. Umożliwia to dokładne wydobycie soku z każdego surowca. Klarowny sok powstaje szybko, w mgnieniu oka. Specjalne ostrza kroją precyzyjnie owoce i następnie transportują je do środka urządzenia. Po wyciśnięciu soku powstaje pulpa, którą można użyć do upieczenia ciasta lub zrobienia innego produktu. Sprzęt ten składa się z dużej misy, komory wsadowej, filtrującego sita. Wszystkie komponenty są zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą one służyć wiele lat w idealnym stanie. Co ważne, za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki do owoców można zrobić pyszne, orzeźwiające smoothie. Użytkownik może korzystać z dwóch rodzajów sitek, jedno nadaje się do twardszych owoców, drugie do bardziej miękkich. Produkty spożywcze nie tracą żadnych wartości odżywczych, co jest niewątpliwie zaletą. Mocny i trwały silnik radzi sobie z wieloma surowcami, nie tylko z owocami ale również z warzywami, na przykład marchwią oraz selerem. Kranik spustowy zaprojektowany jest pod odpowiednim kątem dzięki czemu można mieć pewność, że cały sok naleje się bezpośrednio do szklanki, a nie zostanie w środku.

Dodaj komentarz