Jak wykorzystać produkty z Palo Santo podczas treningów jogi?

Ćwicząc jogę, dbamy nie tylko o ciało, ale także o ducha. W tym celu należy zatroszczyć się zarówno o odpowiedni strój i sprzęt, jak i o właściwą atmosferę w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Jeśli chcesz odtworzyć w swoim domu nastrój najlepszych szkół jogi, mogą Ci w tym pomóc produkty z Palo Santo, czyli południowoamerykańskiego drzewa żywicznego. Sprawdź, jak najlepiej wykorzystać jego właściwości podczas treningów jogi.

Kadzidełka

Palo Santo najlepiej sprawdzi się w formie kadzidełka. Przygotowane z tego aromatycznego drzewa drewienka, wypełnią Twój pokój niezwykle pięknym zapachem, zbliżonym do sosny i mięty w nieco bardziej egzotycznym wydaniu. Woń ta pozwoli Ci w pełni skupić się na poznawaniu nowych pozycji, relaksie i wzmacnianiu ciała. Ze stosowaniem produktów Palo Santo w formie kadzidła wiążą się także inne korzyści. Oprócz przyjemności zaoferują Ci także swoje lecznicze właściwości. Aromaty tego świętego drzewa, bo tak nazywane jest przez rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej, mają działanie lecznicze i pomagają zwalczać wirusy i grzyby. Dawniej wierzono także, że okadzanie przy jego pomocy przestrzeni, przegania złe duchy i chroni przebywające tam osoby. Nawet jeśli w to nie wierzysz, stworzysz przy jego pomocy idealną przestrzeń do uprawiania jogi.

Woreczki zapachowe

Niepowtarzalny zapach Palo Santo możesz także poznać bez konieczności zapalania kadzideł. Umożliwią Ci to woreczki zapachowe, które wypełniono aromatem świętego drzewa. Jeśli umieścisz go w samochodzie, na trening jogi przyjedziesz zrelaksowana i będziesz w odpowiednim nastroju do ćwiczeń. Aby jeszcze lepiej korzystać z odprężającego działania zapachu Palo Santo, woreczek możesz umieścić w torbie na sprzęt do jogi lub w szufladzie, w której go przechowujesz. Dzięki temu już w chwili przygotowywania się do ćwiczeń będziesz mogła cieszyć się pięknym zapachem. Doskonale połączysz wówczas troskę o zdrowe ciało i o spokój ducha.

Zapach Palo Santo wielu osobom kojarzy się z relaksem. Dlatego też często jest wykorzystywany podczas sesji jogi. Możesz użyć produktów wykonanych z tego drzewa w formie kadzidełek, którymi oczyścisz atmosferę w pokoju do ćwiczeń i stworzysz przestrzeń odpowiednią do wykonywania różnych asan. W przygotowaniu do treningu i dbaniu o dobre samopoczucie pomogą Ci także woreczki zapachowe, które możesz umieścić w szafie lub samochodzie. Jak widać, święte drzewo świetnie sprawdza się podczas uprawiania jogi. Jeśli chcesz się o tym przekonać osobiście, zajrzyj do sklepu internetowego z akcesoriami do jogi https://yogabazar.pl/pol_m_Producenci_Palo-Santo-334.html!

Dodaj komentarz