5 problemów, które rozwiążesz dzięki technologii SonoQueen

SonoQueen to nowoczesny, bezinwazyjny i niezwykle popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Dlaczego jest tak chętnie wybierany przez pacjentów?

Wielu osobom wydaje się, że aby uzyskać spektakularne efekty i pozbyć się wstydliwych problemów estetycznych, należy poddać się inwazyjnej operacji plastycznej. Na szczęście, dynamicznie rozwijająca się medycyna estetyczna dostarcza rozwiązania, które pozwalają w bezpieczny i nieinwazyjny sposób osiągnąć porównywalne rezultaty. Poznaj 5 problemów, z którymi poradzi sobie SonoQueen!

Wiotka i pozbawiona jędrności skóra

Pozbawiona jędrności i elastyczności skóra nie zawsze jest wynikiem starzenia – często stanowi skutek szybkiej utraty wagi. Osoby, które wygrały walkę z nadprogramowymi kilogramami, nierzadko cierpią z powodu wiotkiej skóry na twarzy, szyi czy brzuchu. Tu z pomocą przychodzi SonoQueen, który za sprawą skoncentrowanej fali ultradźwięków wywołuje w tkankach dwa efekty – termiczny i mechaniczny. Prowadzą one do rozpoczęcia procesów naprawczych i regeneracyjnych, co skutkuje wzmożoną produkcją kolagenu i elastyny, a także wymianą uszkodzonych lub zwiotczałych włókien kolagenowych. Efektem działań jest obkurczenie tkanek oraz wyraźna poprawa gęstości i jakości skóry.

Opadające powieki i brwi

Z problemem opadających powiek dość często borykają się osoby młode. Jest to defekt, który wraz z wiekiem się nasila i skutkuje smutnym wyrazem twarzy. Co więcej, nierzadko dodaje pacjentom lat oraz utrudnia wykonanie makijażu oka.

SonoQueen pozwala jednak w sposób szybki i bezpieczny pozbyć się tego defektu. Schemat działania jest podobny jak w przypadku usuwania wiotkiej skóry. Fale ultradźwiękowe wykorzystują naturalne procesy fizjologiczne, które za sprawą wzmożonej pracy komórek skóry rozpoczynają produkcję kolagenu i elastyny, a także obkurczają tkanki. W efekcie następuje wyraźna redukcja opadającej powieki, brwi stają się uniesione, a skóra elastyczna i bardziej napięta.

Podwójny podbródek

W ciele nie brakuje rejonów odpornych na dietę i ćwiczenia. Należy do nich m.in. drugi podbródek, który wprawia w zakłopotanie i powoduje kompleksy. Można jednak pozbyć się go z pomocą SonoQueen. Przy pomocy odpowiedniej głowicy (kartridża) skutecznie wniknie w głąb skóry i dotrze do tkanki tłuszczowej. Odpowiedni wybór mocy sprawia, że fala ultradźwiękowa przerywa błonę komórek tłuszczowych, dzięki czemu ulegają one rozpadowi. Następnie są usuwane z organizmu, czego efektem jest zmniejszenie drugiego podbródka, wyostrzenie rysów twarzy, a także poprawa jędrności i elastyczności skóry.

Zmarszczki mimiczne

Zmarszczki mimiczne powstają podczas wyrażania emocji. Jednak zbyt mocne mogą dodać lat lub sprawić, że wygląda się posępnie lub smutno. SonoQueen, dzięki wykorzystaniu naturalnych procesów fizjologicznych, doskonale radzi sobie z kurzymi łapkami, bruzdami na czole czy zmarszczkami wokół ust. Ultradźwięki pobudzają uśpione komórki skóry, które za sprawą kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego sprawiają, że twarz staje się gładka, napięta, jędrna i wyraźnie odmłodzona.

Wyraźne oznaki starzenia na szyi i dekolcie

SonoQueen zapewnia spektakularny efekt liftingu nawet tych obszarów, które do tej pory było trudno odmłodzić. Na szczęście skoncentrowana fala ultradźwiękowa pozwala zregenerować, odbudować, a tym samym przywrócić skórze dawną jędrność, witalność oraz blask. Dzięki temu pacjenci nie muszą już ukrywać się pod golfami czy szalami – mogą z dumą prezentować szyje i dekolt.

Dodaj komentarz