Ditrofenum- ulga dla bolących stawów i sposób na ich regenerację 

Ból stawów to dolegliwość, na którą skarży się coraz większa część społeczeństwa. Jest to zjawisko dotyczące zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz może pojawiać się nawet w młodym wieku. Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Szczególnie w przypadku bólu stawów wczesna prewencja jest najważniejsza. Jednym ze skutecznych sposobów takiej ochrony jest Ditrofenum. 

Co może powodować ból stawów? 

Przyczyn dolegliwości bólowych ze strony układu kostnego oraz stawów jest wiele. Ból stawów może mieć etiologię zapalną i niezapalną. Charakter zapalny towarzyszy zwykle chorobom przewlekłym takim jak na przykład Reumatoidalne Zapalenie Stawów (RZS), Toczeń Rumieniowaty Układowy (SLE) czy twardzina układowa. Odsetek zapadalności na tego typu choroby stale się zwiększa i dotyka osób w coraz młodszym wieku. Ból zapalny może dotyczyć również osób chorujących na dnę moczanową, dotkniętych postępującym zwyrodnieniem stawów, infekcją bakteryjną czy kobiet przechodzących menopauzę. Ból o etiologii niezapalnej jest najczęściej związany z urazem mechanicznym lub nadmiernym obciążeniem stawów, np. w przypadku biegania czy otyłości klinicznej czy nadwagi. 

Dlaczego wybrać suplement Ditrofenum? 

Ditrofenum jest suplementem diety działającym zarówno w przypadku bólu ostrego (niezapalnego), jak i bólu o charakterze przewlekłym (zapalnym). W skład preparatu wchodzi między innymi glukozamina, kolagen i kwas hialuronowy. Produkt ten dzięki swojej wyjątkowej formule i naturalnych składnikach skutecznie ogranicza dolegliwości bólowe ze strony kości i stawów, przyczynia się do regeneracji komórek w tych obszarach oraz poprawia ich ruchomość. Działania te zostały potwierdzone wieloma badaniami, które udowodniły, że regularne stosowanie Ditrofenum może całkowicie eliminować zwyrodnienie stawów i stany ich zapalne oraz przyczyniać się do odzyskania sprawności ruchowej. Dużą zaletą tego produktu jest jego naturalny i bezpieczny skład, który nie interferuje z działaniem innych leków. Producent gwarantuje pozytywne skutki kuracji już po 21 dniach od rozpoczęcia stosowania Ditrofenum. Zaletą, na którą warto zwrócić uwagę, jest fakt, że automatyczna regeneracja tkanki stawów rozpoczyna się już w pierwszej dobie po zastosowaniu tego preparatu.  

Czy Ditrofenum jest bezpieczny dla zdrowia? 

Ditrofenum jest suplementem a nie lekiem, jednak nie zmienia to faktu, że został odpowiednio przebadany pod względem skuteczności działania i bezpieczeństwa stosowania. Jest to preparat wysokiej jakości, który został uznany za pomocny w ograniczaniu dolegliwości bólowych kości i stawów oraz w niwelowaniu stanów zapalnych i zwyrodnieniowych w tych obszarach. Decyzja o dopuszczeniu Ditrofenum do obrotu na rynku farmaceutycznym została podjęta przez Główny Inspektor Sanitarny (GIS). Produkt występuje w postaci łatwo rozpuszczalnych w wodzie kapsułek, dlatego przyjmowanie go jest bardzo łatwe i przyjemne.Istotnym jest również to, że regularne stosowanie tego suplementu nie powoduje dolegliwości bólowych ze strony żołądka ani nie wpływa negatywnie na jego błonę śluzową.

Dodaj komentarz