Rozświetlająca maseczka z witaminą C Vitality Shine Mousse Mask

O pewnych witaminach w trakcie codziennej pielęgnacji nie opłaca się zapominać, jedną z nich jest witamina C. Skóra na twarzy jest w stanie szybko docenić podaż takiego składnika. Twarz już po niedługim czasie stosowania tanie się odświeżona i promienna, pozbawiona podrażnień czy przebarwień. Żeby dawkowanie takiej witaminy było komfortowe dla każdego, warto zamówić maseczkę rozświetlającą Vitality Shine Mousse Mask. Powstała ona z myślą o tych osobach, które chcą używać tylko naturalnych, bezpiecznych wyrobów kosmetycznych. Zawarte tam składniki, między innymi: jabłka, acerola, miłorząb japoński, dają gwarancję tego, że w produkcie znajdzie się dostatecznie dobra zawartość witaminy C. Każdy z nich jest dokładnie w takiej formie i stężeniu, żeby pielęgnacja odbywała się bez żadnych problemów. Wystarczy postępować według wskazówek producenta, żeby móc cieszyć się gładką skórą.

Co dokładnie znajduje się w składzie tego wyrobu kosmetycznego?

Ta nowoczesna maseczka rozświetlająca nie zawiera sztucznych komponentów. Nierzadko producenci kosmetyków opierają swoje artykuły na kilku naturalnych składników, psują jednak formułę poprzez użycie niebezpiecznych dla skóry konserwantów i barwników. W tym przypadku skład opiera się na naturze, nie brakuje tutaj na przykład: ekologicznego ekstraktu z jabłka, octu jabłkowego, wyciągu z miłorzębu, aceroli, ze skórki cytrynowej i pomarańczowej, ekstraktów z ananasa, grejpfruta, hibiskusa. Vitality Shine Mousse Mask to także wyciąg z zielonej herbaty, herbata, szczególnie zielona, działa przeciwzapalnie. Korzystnie jest mieć ją w maseczce, jest ona w tanie wówczas poradzić sobie z wszelkimi stanami zapalnymi powstałymi w delikatnych okolicach. Regeneracja skóry odbywa się tutaj także dzięki udziela witaminy B5, liści aloesu czy kwasu hialuronowego.

Czy stosowanie maseczki jest trudne?

Wygładzenie skóry jest możliwe z tą maseczką rozświetlającą niezależnie od rodzaju skóry. Nadaje się zarówno do skóry młodej, trądzikowej, jak i problematycznej, dojrzałej. Najkorzystniej jest po dokładnym oczyszczeniu skóry, nałożyć ten produkt na całą twarz i pozostawić na noc. Rano warto zmyć pozostałość wodą. Vitality Shine Mousse Mask to naturalne ekstrakty roślinne w dużych ilościach, ich podawanie jest bezpieczne dla skóry. Na następny dzień warto unikać wystawiania twarzy na działanie intensywnego słońca. Takie działanie pomoże w lepszej regeneracji naskórka, pozwoli dobrze wchłonąć się wszystkim zamieszczonym w maseczce składnikom, głównie witaminie C.

Dodaj komentarz