Olsztyn – stolica zdrowego odżywiania

Czas zbliżającego się sezonu urlopowego jeszcze bardziej zachęca do weryfikacji swojej sylwetki i przeglądu lodówki. Czas na poprawę wyglądu i samopoczucia zawsze jest odpowiedni. Pomoże w tym catering dietetyczny z dopasowaną, zróżnicowaną oraz właściwie zbilansowaną dietą. To nie wygoda, lenistwo czy brak czasu, ale dbałość o zdrowie są najlepszym motywatorem do skorzystania z gotowych dań na dowóz.

Bądź zdrowy i pełny energii w Olsztynie!

Catering dietetyczny w Olsztynie z pewnością trafi w gusta każdego smakosza. To dzięki szerokiej ofercie różnych diet. Znajdą dla siebie zestawy wegetarianie, osoby odchudzające się czy z nietolerancjami glutenu czy laktozy. Dla miłośników domowego jedzenia, którzy nie mają potrzeby zrzucać kilogramów, ale cenią sobie świeże produkty, bez konserwantów powstała dieta Standard. Uwzględnione są w niej aktualne zalecenia bilansowania produktów oraz posiłki pożądane w diecie zdrowej dorosłej osoby. Dodatkowo aż sześć wariantów kaloryczności  do wyboru z pewnością dopełni to uczucie sytości.

Zamów dietę cateringową do domowego biura

Wiele biur przeniosło się do domu. Nie oznacza to wcale, że pracy jest mniej, wręcz przeciwnie, wyzwanie technologiczne sprawia, że klasyczne osiem godzin pracy przedłuża się o kolejną godzinę lub dwie. Catering dietetyczny w Olsztynie dostarczy codziennie  zestaw pięciu posiłków na cały dzień. Wiemy, że są ważniejsze sprawy niż jedzenie, a przede wszystkim regularne jedzenie wartościowych produktów. Brak czasu nie wyklucza zdrowego podejścia do posiłków. W zdrowym ciele zdrowy duch, ale i umysł. Połączenie z zalecaną aktywnością fizyczną (około 30 minut dziennie) to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie życia. Dzięki cateringowi dietetycznemu zadbamy o te 70% sukcesu, czyli diecie, które mieści się w zdrowym trybie życia.

Młoda mama zasługuje na chwilę dla siebie

Wyzwanie dla młodej mamy w pierwszych miesiącach życia dziecka to nie lada wyczyn. Zadanie to przerosłyby niejednego, silnego mężczyznę. Utrata dodatkowych kilogramów po ciąży oraz siła, którą należy mieć na nieprzespane noce oraz karmienie, wymaga odpowiedniego stylu odżywiania. Dieta pudełkowa sprawdzi się świetnie.  Możliwość zamawiania w weekendy, zróżnicowanie kaloryczne, możliwość dokupienia dodatkowo posiłku lub świeżego soku oraz codziennie świeża dostawa. To zapewniamy po naszej stronie. Dzięki temu zyskujesz jeszcze czas dla siebie, czas na regenerację i pełen energii czas dla dziecka!

Dodaj komentarz