Największy wybór zabawek z bajek

Zabawki z bohaterami bajek lub nawiązujące do ulubionych kreskówek to prawdziwy hit. Młodsze i starsze dzieciaki najchętniej bawią się ulubionymi postaciami, odgrywając historie, które znają i kochają. Nic dziwnego, że największym powodzeniem cieszą się właśnie zabawki z bajek. Hurtownia zabawek oferuje szeroki wybór oryginalnych zabawek z kreskówek i bajek lubianych przez dzieci w korzystnej cenie.

Seria pojazdów Super Mario

Najbardziej kochane dziecko Nintendo zaraz po Pokemonach Super Mario, wychowuje kolejne pokolenie fanów tej niezwykłej wyścigówki. Gra bije rekordy popularności, a dzieci w każdym wieku chętnie sięgają po tę pozycję. Jest ona również lubiana przez rodziców. Rodzice, którzy sami wychowali się na grach Super Mario, czują nostalgię. Ci jednak którzy nie są fanami gier, również dobrze odbierają tytuł, gdyż jest pozbawiony przemocy i pełen uroczej grafiki. W hurtowni zabawek damizabawki.pl znajdziemy samochodziki z tej serii. Oryginalna zabawki charakteryzuje wysoka dbałość o szczegóły oraz bezpieczne komponenty, z których są wykonane. W ofercie znajdziemy samochodziki marki Mattel dla chłopców i dziewczynek. W kolekcji są między innymi samochód księżniczki Peach, ciężarówka smoka Yoshi, czy pojazd samego Mario i Luigi.

My Little Pony – tęczowa zabawa dla każdego

Kreskówka o przygodach kucyków Pony podbija serca dziewcząt i chłopców już od dekad. Ostatnia ekranizacja bije jednak rekordy popularności poprzedników, a zabawki cieszą się sporym powodzeniem wśród dzieci. Najnowsza seria laleczek stylizowanych na kucyki stała się zabawką pożądaną zwłaszcza wśród dziewczynek. Hurtownia zabawek damizabawki.pl oferuje szeroki wybór całej serii, jak i inne zabawki My Little Pony, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom. Radosna stylistyka oraz wysokiej jakości wykonanie wzbudza zaufanie wśród rodziców. Dzieci będą cieszyć się z możliwości zabrania ulubionych bohaterów do domu. Zabawki te bowiem pobudzają wyobraźnię. Pozwalają na stworzenie niezwykłych fryzur w magicznym salonie fryzjerskim, lub wyruszenie w magiczną podróż z figurkami małych kucyków.

Kto przyjaciół takich zna? Tomek takich ma!

Tomek i przyjaciele” to ulubiona bajka małych i dużych, a podobnie jak w przypadku wcześniej wspomnianych serii, również na ekranach gości już od kilkunastu lat. W nowych seriach Tomek oraz jego pociągowa załoga zyskała głos i odnowiony wygląd. Dzieci bardzo lubią przygody Tomka i nic dziwnego. Hurtownia zabawek damizabawki.pl ma w swojej ofercie oryginalne pociągi z bajki „Tomek i przyjaciele” marki Mattel. Twoje dziecko już dziś może rozpocząć wspólną podróż z Tomkiem, Kubą, Emilką, Rebeką i innymi.

Dodaj komentarz