Obuwie medyczne damskie i męskie drLeon

Wiele zawodów wymaga wykonywania obowiązków w pozycji stojącej lub podczas częstego chodzenia, ma to miejsce na przykład w przypadku zawodów związanych z medycyną. Pielęgniarki i lekarze potrzebują specjalnego obuwia medycznego, które uchroni ich stopy przed deformacjami i zapewni bezpieczeństwo podczas użytkowania. Również farmaceuci, kosmetolodzy, laboranci a także kucharze potrzebuje profesjonalnego obuwia. Producent obuwia medycznego drLeon wyszedł naprzeciw zapotrzebowaniu sektorów, w których wykonywanie pracy wiąże się z takimi warunkami.

Obuwie medyczne damskie i męskie drLeon

Produkowane przez firmę drLeon obuwie medyczne cechuje się nie tylko wyjątkową konstrukcją, ale również ciekawym designem, dzięki czemu jest chętnie noszone przez osoby w różnych zawodach.

Czym wyróżnia się takie obuwie?

Modele drLeon wykonane są ze skóry licowej, powłoki piankowej, która zapewnia terapeutyczne masowanie stopy a także z podeszwy, która posiada właściwości antypoślizgowe.

  • Perfekcyjne dopasowanie stopy do profilu wkładki a także prawidłowe podtrzymanie łuku i zapewnienie wsparcia pod palcami zapewnia utrzymanie prawidłowej postawy i nie odczuwanie dyskomfortu bólowego. Prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała powoduje mniejsze obciążenie kolan, stawów i kręgosłupa a co za tym idzie uniknięcie powstawania zmian w obrębie tych części szkieletu człowieka.
  • Zastosowana w obuwiu medycznym naturalna wymiana powietrza doskonale wentyluje stopy, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa nadmiernego pocenia się stóp i rosnącego zmęczenia nóg.
  • Producent drLeon mając na uwadze warunki pracy personelu medycznego zastosował podeszwę antypoślizgową, która zabezpiecza użytkownika przed utratą równowagi i upadkiem.

Technologie stosowane w obuwiu medycznym drLeon

Obuwie medyczne drLeon posiada cholewkę ze 100% skóry licowej, w której zastosowano perforację gwarantującą wymianę powietrza, poprawiając oddychalność stopy i ograniczając znaczenie jej pocenie się. Nie pozwala to gromadzić się wilgoci na wewnętrznej powierzchni buta, poprawia przenoszenie ciepła i zapobiega rozwojowi chorób dermatologicznych. Obuwie medyczne posiada anatomiczną budowę gwarantując swobodne poruszanie się. Wykorzystany do produkcji naturalny materiał i zastosowane podparcie łuku podłużnego powodują odczuwanie przyjemnej miękkości nawet podczas wielogodzinnego chodzenia.

W niektórych modelach w ich górnej części pojawił się wygodny i praktyczny pasek zapinany na rzepy pozwalając dopasować buty do szerokości stopy. Natomiast wprowadzone zagłębienie pod piętą zwiększa stabilność i prawidłowe ułożenie stopy a zamszowa wkładka utrzymuje idealny mikroklimat w obrębie stopy. Piankowa warstwa podeszwy to amortyzacja chroniąca stawy nóg i kręgosłup. Jest to konieczne, aby zminimalizować obciążenie mięśni nóg i pleców. A także zmniejszyć nacisk na dolną część pleców, kręgosłupa, tkanki chrzęstnej, stawów kolanowych i biodrowych.

Zalety obuwia medycznego dr Leon

Przede wszystkim obuwie dla pracowników służby zdrowia powinno być jak najbardziej komfortowe. Podczas długiego dnia pracy personel medyczny spędza dużo czasu na nogach. Nosząc buty drLeon, obciążenie kręgosłupa jest zmniejszone i równomiernie rozłożone, a stopa jest utrzymywana we właściwej anatomicznej pozycji.

Wkładki również się do tego przyczyniają, ponieważ pozwalają nie tylko pozbyć się zmęczenia nóg, ale także zmniejszyć ryzyko chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Wszystko to pomaga utrzymać zdrowie stóp przez cały dzień a wygodny projekt pomoże wyglądać schludnie i profesjonalnie. Obuwie jest bardzo lekkie, dzięki czemu kroki użytkownika są ciche, praktycznie nieme, co pozwala nie przeszkadzać innym osobom. Obuwie medyczne musi spełniać normy sanitarne, dlatego buty drLeon są łatwe do mycia, czyszczenia i dezynfekcji. Obuwie ochronne ma prosty, zwięzły kształt, bez drobnych detali i ozdób. Pozwala to na przestrzeganie zasad higieny, tak niezbędnych w placówce medycznej.

Dodaj komentarz