Okrągłe urodziny warto świętować hucznie

Na okrągłe urodziny zamiast bibelotów, oklepanych kwiatów i czekoladek warto podarować bliskiej osobie prezent w postaci okazji do niecodziennego spędzenia czasu. W ofercie organizatorów przygód można znaleźć takie, które spodobają się aktywnym jubilatom i tym ceniącym sobie spokojny relaks.

Budżet na okrągłe urodziny najbliższych – jak go zaplanować?

Każde urodziny ukochanej osoby są wyjątkowe, ale najhuczniej świętuje się zwykle okrągłe jubileusze. Ta wyjątkowa okazja jest dobra, żeby sprawić swojej drugiej połówce, mamie, tacie, rodzeństwu czy przyjacielowi lub przyjaciółce niepowtarzalny prezent.

Warto na tę specjalną okazję zaplanować budżet. Na okrągłe urodziny najlepsze są prezenty angażujące, czyli takie, które wymagają aktywnego udziału jubilata. Oryginalne i dostarczające niezapomnianych wrażeń tego typu podarunki mogą jednak kosztować od około 100 do ponad 1000 złotych. Żeby nie nadwyrężać swojego portfela i mimo to zafundować wyjątkowej osobie niezwykły prezent z wyjątkowej okazji, warto zainteresować się ofertami pożyczkodawców oferujących łatwe do spłaty chwilówki i pożyczki ratalne. Do tej grupy należy m.in. Moneyman.pl.

Szybka pożyczka online może być łatwa do spłaty, zwłaszcza jeśli uda się skorzystać z promocji kierowanej przez niektórych pożyczkodawców do nowych klientów – możliwości wzięcia pierwszej pożyczki za darmo.

Pomysły na prezent na okrągłe urodziny

W zależności od wieku jubilata i jego zainteresowań można wybrać prezent z bogatej oferty organizatorów przeróżnych przygód na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Amatorom motoryzacji może przypaść do gustu przejażdżka sportowym autem po mieście, wyprawa na bezdroża terenówką czy wizyta na torze wyścigowym, a fanom spokojniejszych form wypoczynku – wizyta w spa lub masaż wykonany przez profesjonalistę.

Niezapomnianą przygodę w powietrzu można zafundować jubilatom, którzy nie boją się wysokości i kochają piękne widoki. Do wyboru są m.in. lot balonem, paralotnią i motolotnią, awionetką, a nawet myśliwcem. Dla mniej odważnych, ale głodnych wrażeń, dobrym prezentem może być lot w tunelu aerodynamicznym.

Inne interesujące prezenty na okrągłe urodziny to np. różnego typu degustacje, sesje fotograficzne, warsztaty rzemiosła, wyjście do escape roomu czy weekendowa wycieczka za miasto w urokliwe miejsce. Możliwości jest bardzo wiele, dlatego łatwo wybrać atrakcję, która stanie się niezwykłym prezentem i dostarczy niezapomnianych przeżyć.

Dodaj komentarz