Pokazy i prezentacje firmy Palatinus Sp. z o.o. – opinie – doskonała okazja na zakupy!

Firma Palatinus specjalizuje się w sprzedaży produktów użytku domowego. Działa w niekonwencjonalny sposób, ponieważ organizuje pokazy, na które mogą przyjść potencjalni klienci i poznać oferowane produkty. Daje to im niezwykłą okazję dowiedzenia się wielu przydatnych informacji o danym produkcie oraz zobaczenia go z bliska. Prezentacje produktów to również okazja na zadanie pytań oraz interakcję ze sprzedającym. Forma handlu oferowana przez spółkę Palatinus daje więc o wiele więcej możliwości, niż inne formy sprzedaży dostępne na rynku. Można by długo spekulować o zaletach skorzystania z usług firmy, ale najlepszym rozwiązaniem jest zadanie kluczowych pytań osobie, która od dawna związania jest z jej działalnością.

Pan Mateusz Rogalski to przedstawiciel spółki Palatinus. Na co dzień, tak jak inni pracownicy firmy, dba o nieustanny rozwój oferty sprzedażowej oraz zapewnienie jak najlepszej jakości usług potencjalnym klientom. Jest to osoba, która zna działalność firmy od podszewki i zawsze jest gotów podzielić się informacjami na jej temat. Poniżej znajduje się krótka seria pytań skierowanych do pana Rogalskiego.

W aktualnej ofercie mają państwo produkty kojarzone głównie z gospodarstwem domowym. W dzisiejszych czasach, w których króluje sprzedaż internetowa, a w każdym większym mieście znajduje się co najmniej jeden market budowlany, ciężko jakkolwiek się wyróżnić. Czy firma Palatinus znajduje na to metody?

Mateusz Rogalski: „Ciężko odpowiedzieć na te pytanie, jeśli nie rozmawia się o konkretnych produktach. Na pewno to co nas charakteryzuje, to wysoka jakość produktów, duża funkcjonalność oraz niskie ceny. Nie chcemy konkurować z internetową sprzedażą pod względem ilości oferowanych produktów czy niewiarygodnie niską ceną, która praktycznie nigdy nie idzie w parze z jakością produktu. Nasza niska cena wynika z faktu, że sprzedajemy mnóstwo produktów tego samego typu, więc możemy sobie pozwolić na radykalne obniżki. Oferujemy małą gamę produktów, ale zarazem dajemy klientowi szansę na poznanie wszystkich kluczowych cech przed zakupem. Z pewnością unikalne są organizowane przez nas pokazy, które zawsze organizowane są w sposób jak najbardziej atrakcyjny dla potencjalnego klienta. Przy okazji dokonujemy wszelkich starań, żeby prezentacje nie miały charakteru reklamy produktu, na którą chcemy zwabić naszych gości, ale w merytoryczny i bardzo konkretny sposób przedstawiały naszą ofertę.”

Pokazy prezentujące produkty sprzedażowe często kojarzą się z wyłudzaniem pieniędzy oraz natrętnymi zaproszeniami. W wielu kręgach istnieje opinia, żeby pod żadnym pozorem nie korzystać z takich usług. Jak firma Palatinus radzi sobie z tego typu głosami?

Mateusz Rogalski: „Oczywiście nie jest to łatwe zadanie dla naszego zarządu oraz pracowników, ponieważ stereotyp, który wytworzył się wokół oferowanej przez nas formy sprzedaży jest dość powszechny. Oliwy do ognia dodaje fakt, że na rynku istnieje kilka pseudo-firm, które podszywają się pod naszą renomę i w sposób pół legalny oferują produkty, które są podrobione lub wadliwe. Oczywiście dokonujemy wszelkich starań, żeby walczyć z nieuczciwą konkurencją. Najważniejsze jednak jest dla nas zapewnienie klientów, że nasza oferta jest w pełni przejrzysta, warunki sprzedaży jasno określone, a dostępne produkty cechują się wysoką jakością wykonania. Wierzymy, że jeśli nasza firma będzie funkcjonowała na najwyższym poziomie, to niestraszne są nam żadne fałszywe opinie oraz nieuczciwa konkurencja.”

Jak dobierają państwo katalog produktów? Skąd firma Palatinus wie, czego najbardziej potrzebują klienci?

Mateusz Rogalski: „Oferujemy produkty, które mają zastosowanie praktyczne i stanowią niezbędne wyposażenie domu dla niemal wszystkich ludzi. Zależy nam na dużej ilości klientów, dlatego nie szukamy niszowych przedmiotów. Stanowimy gwarancję, że zakupiony u nas produkt znajdzie swoje zastosowanie w codziennym życiu oraz że będzie służył klientowi przez wiele lat. Starannie dobieramy również profil potencjalnych klientów, dzięki czemu nasze pokazy odwiedzają konsumenci, którzy w znacznej większości przypadków faktycznie są zainteresowani zakupem oferowanych produktów.

Przechodząc do konkretnych produktów, to wiemy, że obecnie spółka Palatinus oferuje trzy produkty, czyli matę wibracyjną Bodyshape firmy Casada, garnki Venice oraz odkurzacze Clean King. Czy mógłby pan przybliżyć nam te produkty poczynając od pierwszego?

Mateusz Rogalski: „Mata BodyShape Limited Edition oferowana jest przez firmę Casada, która od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu służącego do masażu. Zależy nam, żeby współpracować z firmami, które nie oferują niezliczonej ilości typów produktów, które często projektowane są na szybko i przez wątpliwie kompetentne osoby, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży urządzeń firmy Casada. Mata BodyShape Limited Edition przeznaczona jest dla osób, które nie mogą poddać się zabiegom mechanicznego masażu i szukają alternatywnych rozwiązań. Poza dziesięcioma polami wibracji mata jest wyposażona w system podgrzewania, który dodatkowo odpręża i uspokaja. Obsługa urządzenia jest bardzo wygodna i intuicyjna dzięki dołączonemu pilotowi. Ostatnie o czym warto wspomnieć, to fakt, że mata zajmuje mało miejsca oraz jest bardzo lekka, co umożliwia wygodny jej transport.”

Czyli wygląda na to, że jest to dosyć oryginalne, a zarazem bardzo przydatne urządzenie. A jak wygląda sprawa z kolejnym produktem, a raczej należałoby powiedzieć serią produktów?

Mateusz Rogalski: Linia garnków marki Venice to faktycznie bardzo szeroka gama produktów. Na wstępie należy zaznaczyć, że nie mówimy tutaj jedynie o garnkach w klasycznym rozumieniu tego słowa, ale również chociażby o frytkownicy czy głębokich patelniach, które umożliwiają smażenie bez tłuszczu, co jak łatwo się domyślić wpływa pozytywnie na zdrowie użytkownika. Wszystkie produkty marki Venice są starannie i solidnie wykonane, dzięki czemu ich zakup to inwestycja na wiele lat. Co prawda nie należą one do najtańszych produktów tego typu, ale ich ceny nie są też wygórowane, jeśli wziąć pod uwagę jakość wykonania. Na temat poszczególnych garnków można by bardzo długo opowiadać. Na szczęście nasi klienci mogą przyjść na nasze prezentacje i wszystkiego dokładnie się dowiedzieć.

Trzeci produkt, czyli odkurzacz Clean King od razu przykuwa swoją uwagę dosyć dużymi gabarytami. Czy mógłby pan wyjaśnić skąd taki rozmiar urządzenia i czym ono się cechuje?

Mateusz Rogalski: faktycznie odkurzacz Clean King nie należy do najmniejszych, ale wynika to między innymi z faktu, że pełni on rolę wielu urządzeń jednocześnie. Można śmiało powiedzieć, że jest on tym samym, co popularne urządzenia wielofunkcyjne w świecie drukarek. Odkurzacz Clean King nie tylko odkurza nawierzchnię, ale również myją ją, nawilża oraz odświeża powietrze, a to nadal jedynie część funkcji tego urządzenia. Doskonale sprawdza się ono w miejscach, w których potrzeba częstego, dokładnego i kompleksowego sprzątania.

Bardzo dziękujemy panu za rozmowę i udzielenie wszystkich informacji. Jeszcze raz przypominamy, że spółka Palatinus oferuje sprzedaż poprzez organizację pokazów i prezentacji, które zapoznają klienta z danym produktem.

Dodaj komentarz