Laser Vectus – działanie oraz depilacja poszczególnych partii ciała

Laser Vectus jest urządzeniem diodowym wykorzystywanym do depilacji laserowej rożnych partii ciała. Wytwarza on wiązkę światła o długości 800nm i skutecznie działa na mieszki włosowe. Uszkadza je oraz zapobiega ich ponownej regeneracji. Głowica lasera emituje i kieruje je w łodygę włosa, a głównie w znajdującą się w nim melaninę. Dzięki temu trwale usuwa wyrośnięte włosy i oddziałuje na uśpione mieszki włosowe.

Laser Vectus wykorzystuje kilka nowoczesnych technologii, które zapewniają mu skuteczność oraz gwarantują bezpieczne zabiegi. Technologia Phyton Recykling pozwala ponownie skierować odbite od skóry światło na mieszki włosowe. Wykorzystuje ona do tego celu małe lustra, które umieszczone są w okolicy głowicy lasera. Czytnik Skintel dokładnie dobiera właściwe parametry i ustawia poziom natężenie lasera dla każdej osoby indywidualnie. Technologia Advanced Contact Cooling zapewnia komfort podczas i po zabiegu, ponieważ chłodzi miejsca depilowane i sprawia, że usuwanie włosków jest całkowicie bezbolesne.

Depilacja wybranych partii ciała za pomocą lasera Vectus

Laser Vetus jest używany do depilacji laserowej różnych partii ciała. Gwarantuje skuteczne pozbycie się owłosienia nawet w trudno dostępnych miejscach. W większości przypadków mogą korzystać z niego mężczyźni oraz kobiety. Jedynym ograniczeniem są miejsca intymne panów, które ze względu na bezpieczeństwo nie mogą być narażane na działanie lasera.

Depilacja laserowa pach

To jeden z najpopularniejszych zabiegów depilacji, doceniany przez mężczyzn i kobiety. Pozwala skutecznie usunąć włoski w okolicy pach, zadbać o higienę i zwiększa codzienny komfort. Pozbycie się włosów z pach pozwala zniwelować przykry zapach, który powstaje w wyniku pocenia się, a także całkowicie eliminuje rozwój bakterii. Depilacja laserowa okolic pach z wykorzystaniem lasera Vectus zapewnia bezbolesny i przyjemny zabieg usunięcia owłosienia.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Laser Vectus doskonale radzi sobie w okolicach intymnych. Mężczyźni ze względów bezpieczeństwa nie mogą z niego korzystać, natomiast kobiety w tym przypadku mają pole do popisu. Wybrać można odpowiedni kształt oraz opcję depilacji okolic intymnych. Skorzystać również można z depilacji szpary pośladkowej.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg to po za pachami najczęściej wybierany zabieg przez kobiety. Pozwala usunąć trwale owłosienie z ud oraz łydek. Laser Vectus dodatkowo nie sprawia przy tym bólu i nie przyczynia się do wrastania włosów, jak w przypadku stosowania tradycyjnego depilatora.

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy polega na usunięciu wąsika u pań oraz mocnego damskiego owłosienia, które pojawia się w różnych częściach twarzy. W przypadku panów za pomocą depilacji laserowej twarzy mogą oni wykonać skuteczną korektę kształtu zarostu.

Depilacja laserowa pleców i klatki piersiowej

Skorzystać z niej mogą kobiety oraz mężczyźni, którym doskwierają mocne, ciemne i gęste włosy w okolicach pleców i klatki piersiowej. Plecy są bardzo trudno dostępnym miejscem i ciężko jest je samodzielnie wydepilować. Natomiast laser Vectus poradzi sobie z tym skutecznie i bezproblemowo.

Dodaj komentarz