Pokazy i prezentacje spółki Virgam (opinie) – czyli jak dobrze kupić markowy sprzęt?

Firma Virgam zajmuje się sprzedażą specjalistycznych akcesoriów i urządzeń, które stanowią niezbędne wyposażenie przestrzeni każdego gospodarstwa domowego. Podczas specjalnie zorganizowanych pokazów można przyjrzeć się z bliska innowacyjnym technologiom, które zostały zamontowane w przedmiotach znajdujących się w asortymencie firmy Virgam. Marka w chwili obecnej skupia się na sprzedaży trzech produktów. Wśród nich swoje miejsce znajdują: maty BodyShape, które zostały wyprodukowane przez markę Casada, naczynia kuchenne marki Venice odkurzacze marki Clean King. Każdy z wymienionych elementów wyposażenia gospodarstwa domowego charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i nowatorskim projektem. Są to przedmioty, których zakupem będzie można cieszyć się przez długie lata. Opinie konsumentów na ich temat są niepodzielnie pozytywne. Negatywne opinie wynikają jedynie ze źle zorganizowanych kwestii zakupowych podczas których zakupione zostały podróbki. Oryginały cieszą się wielkim uznaniem. O sekretach związanych z sekretem marki opowiada nam dziś Jarosław Kozłowski, który jest reprezentantem firmy Virgam na terenie Polski.

Gdzie można dokonać zakupu akcesoriów z asortymentu jaki posiada firma Virgam?

„Elementy wyposażenia gospodarstwa domowego, które znajdują się w ofercie marki Virgam można zakupić jedynie podczas specjalnie organizowanych pokazów z udziałem marki. Wówczas istnieje także możliwość przetestowania naszych produktów i zapytania o szczegóły dotyczące ich konstrukcji oraz użytkowania ekspertów. Cena produktów nie należy do najniższej, ale ma to bezpośrednie odbicie w jakości, którą one prezentują. Są to bowiem przedmioty, które z powodzeniem mogą służyć długimi latami. Ich wykonanie wymagało od projektantów pełni zaangażowania w ich pracę. Jako marka pragniemy w pełni odpowiadać na oczekiwania dzisiejszych klientów i z tego też powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment znajdował się na wysokim poziomie.” – informuje nas Jarosław Kozłowski, który jest reprezentantem firmy Virgam w naszym kraju.

W dalszej części swojej wypowiedzi, pan Jarosław Kozłowski zwraca uwagę na pewien istotny aspekt, który dotyczy decydowania się na zakup elementów znajdujących się w asortymencie firmy Virgam. Informuje on mianowicie o tym, że:

„Należy jednak pamiętać, że firma Virgam wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród konsumentów, ale także wśród producentów konkurencyjnych firm, które zajmują się produkcją akcesoriów i urządzeń stanowiących segmenty wyposażenia w gospodarstwie domowym. Produkują oni podróbki o o wiele niższej jakości w niskich cenach. Oszczędności tego typu nie dadzą kupującego niczego poza rozczarowaniem. Takie firmy  niekiedy organizują na wpół legalne pokazy, które mają imitować oryginalne pokazy firmy Virgam. Dlatego też nalegam, aby zawsze sprawdzać rzetelność eventów, podczas których dokonujemy zakupów.”.

Maty BodyShape, marki Casada – czym są i dlaczego są tam ważnym elementem wyposażenia domu?

„Są to urządzenia, których działanie opiera się o wibrację. Niemal każdy człowiek może korzystać z luksusu jakim jest korzystanie z nich. Maty BodyShape wytwarzają wibracje oraz są wspomagane ogrzewaniem. Całość sprawia, że korzystanie z nich ma niezwykle pozytywny wpływ na całość ludzkiego organizmu, co w konsekwencji prowadzi do polepszenia się efektywności jego funkcjonowania.” – relacjonuje reprezentujący firmę Virgam Jarosław Kozłowski.

Funkcje mat BodyShape, które zasługują na największą uwagę to:

  • wykonywanie masażu przy pomocy wibracji;
  • funkcja grzewcza;
  • wgrane programy automatyczne;
  • jak również możliwość wprowadzenia ustawień manualnie.

Maty BodyShape mają doskonały wpływ na poprawę funkcjonowania układów krwionośnego oraz limfatycznego, mają pozytywny wpływ na natlenienie organizmu oraz odżywienia tkanek, jak również na rozluźnienie spiętych mięśni. W konsekwencji, używanie tych mat wibracyjnych eliminuje wszelkiego typu bóle okolicy karku, wyrównuje napięcie mięśniowe, a także sprawia, że bóle głowy znikają. To relaks na który zasługuje każdy!

Odkurzacze marki Clean King, na czym polega ich fenomen?

Odkurzacze wyprodukowane przez markę Clean King stanowią wielofunkcyjne urządzenia, za pośrednictwem których dokonywanie czynności porządkowych we własnym domu staje się czystą przyjemnością.” – informuje nasz dzisiejszy rozmówca, Jarosław Kozłowski.

Mnogość zastosowań opisywanego odkurzacza w domu zachwyca. Za jego pomocą można na przykład:

  • odkurzać, co jest sprawą oczywistą;
  • myć podłogi (każdą powierzchnię – kafelki, drewno, gumę etc.)
  • odkurzacz jest wyposażony w nawilżacz oraz odświeżacz powietrza;
  • z jego pomocą można prać i czyścić obicia mebli, a także tapicerki samochodowej;
  • wspomniana wcześniej funkcja prania nadaje się także do czyszczenia materiałów z wełny, bawełny, jak również wiskozowych oraz akrylowych;
  • odkurzacz marki Clean King ma ogromną moc ssania, która wynosi aż 2400 W, która sprawia, że materiały czyszczone na mokro schną niesamowicie szybko.

Garnki marki Venice, czyli kilka słów o kompletnej rewolucji w przestrzeni kuchennej.

„Garnki Venice stanowią kompletną odpowiedź na zapotrzebowanie na naczynia, które wzbogacają chęć zdrowego życia i odżywiania się. Najnowsze badania dowodzą, że równie ważną kwestią jak to co jemy, jest także to w czym przygotowujemy potrawy. Garnki Venice wykonane są ze stali szlachetnej, która nie powoduje przenikania żadnych szkodliwych substancji do surowców, które poddajemy obróbce termicznej. Ponadto zostały one wyposażone w specjalne akutermiczne dno, które składa się z dziewięciu warstw i powoduje, że potrawy gotują się szybciej i nie wymagają używania dodatkowych ilości tłuszczu. Naczynia marki Venice zostały zaprojektowane z niezwykłą precyzją i nie bez powodu cieszą się ogromną sympatią konsumentów, jak również wielkim zainteresowaniem z ich strony. Garnki Venice to sposób na gotowanie bez tłuszczu, a także takie, które pozwoli na zatrzymanie w gotowanych surowcach o wiele większej ilości niezbędnych dla zdrowia człowieka cennych wartości odżywczych i minerałów, które w wyniku klasycznego gotowania w większości zostają wygotowane z produktów.” – wyjaśnia nam Jarosław Kozłowski.

Firma Virgam przykłada się do tego, aby w jej asortymencie znajdowały się jedynie produkty najbardziej użyteczne, których jakość jest najwyższa. Marka szanuje swoich klientów i z tego powodu umożliwia kupno swoich przedmiotów jedynie podczas specjalnych pokazów z akcesoriami wchodzącymi w skład gospodarstwa domowego. Takie rozwiązanie ma służyć temu, aby każdy potencjalny klient miał okazje naocznego ocenienia funkcjonalności produktów, na zakup których mógłby się zdecydować. Uważamy, że jest to bardzo uczciwy sposób sprzedaży, tym bardziej, że w trakcie trwania pokazów istnieje możliwość porozmawiania ze specjalistami w danej dziedzinie, których zadaniem jest rozwianie wszelkich wątpliwości, które nasuwają się kupującemu. Każdy z przedmiotów, który znajduje się w ofercie firmy Virgam posiada stosowny czas gwarancji. Virgam to przykład firmy, która szanuje swoich klientów.

Dodaj komentarz