Feromony męskie

W dzisiejszych czasach powszechnej komputeryzacji ludzie stracili łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Potrzebny jest jakiś specjalny bodziec, który zwiększy pewność siebie. Skutecznym rozwiązaniem mogą okazać się feromony męskie, których używa się najczęściej wśród ludzi, u których chcemy wywołać dobre wrażenie i pachnieć świeżo oraz uwodzicielsko zarazem. W dalszej części tego artykułu dowiesz się więcej na temat tej specyficznej substancji. Jeśli chcesz używać feromonów, to koniecznie zapoznaj się z resztą tego tekstu.

Jak pachną feromony?

Czyste feromony posiadają dość specyficzny zapach, który bywa różnie odbierany. Około 30% populacji w ogóle nie jest w stanie wyczuć feromonów. Zapach ten jest określany jako rzadka, intrygująca woń. W niektórych przypadkach może on być kojarzony z potem lub piżmem. Wiele osób myśli na ich zapach o wanilii. Nie wiedząc, na kogo się w życiu trafi, dobrze jest profilaktycznie przykrywać feromony perfumami, bowiem potrafią one całkowicie zatrzeć woń feromonów. Z tego powodu wiele firm tworzących feromony męskie dodało do nich olejki zapachowe, co sprawia, że możemy wyróżnić feromony:

  • zapachowa – pachną eleganckimi perfumami, nie trzeba spryskiwać ich wodą toaletową i można nakładać w większych ilościach na skórę,
  • bezwonne – mają tylko naturalny zapach, powinno się je stosować wraz z innymi perfumami.

Feromony nie są perfumami

Wielu osobom błędnie feromony męskie kojarzą się z kompozycją wielu różnych, dobrze dobranych składników, które mają pobudzać zmysł powonienia, czyli innymi słowy z perfumami. Jednak różnica pomiędzy perfumami, a feromonami jest taka, że zapach perfum jest odczuwany świadomie, podczas gdy feromony mają za zadanie działanie na nieco innej płaszczyźnie. Ich moc uwodzenia nie wynika z zapachu, lecz z tego, że odbierane są przez narząd nosowo-lemieszowy. To w przeciwieństwie do zwykłych perfum sprawia, że działają one na poziomie podświadomym, a docierając do mózgu są w stanie wywołać tak silne reakcje, jak uczucie sympatii, zrelaksowania, a niekiedy nawet zakochania. Osoba w Twoim otoczeniu znajduje się pod wpływem feromonów nawet jeśli nie może ich poczuć – działają one niezależnie od węchu. Feromony powinny stanowić uzupełnienie do wszelkich perfum. Dolanie ich do własnych perfum pozwala na świadome łączenie działania świadomego z podświadomym, co zwiększa moc ich odczuwania, a to z kolei wznosi nasze perfumy na znacznie wyższy poziom. Nie można także zapomnieć, że taki fakt zwiększa także znacząco odwagę oraz pewność siebie w relacjach towarzyskich.

Dodaj komentarz