Zalety manicure japońskiego

Manicure japoński można nazwać jednym z najpopularniejszych rodzajów manicure, przeznaczony jest do naturalnych paznokci, odżywia i rekonstruuje po ich rozwarstwieniu, dając gładkość i płaskość, a także eliminując rozwarstwienie. Często po usunięciu przedłużonych paznokci wykonanych w salonie warto odbyć kilka zabiegów, aby przywrócić im, jakość dlatego trzeba wykonać japońskie manicure. Warto wiedzieć, że, ta procedura będzie dobrodziejstwem dla zmęczonych i pozbawionych życia paznokci.

Manicure japońskie można wykonywać o każdej porze roku, przeznaczone jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Po profesjonalnie przeprowadzonej odnowie paznokci będą one prawdziwym dziełem sztuki.Wszystkie produkty przeznaczone do tego zabiegu zawierają naturalne składniki i dlatego, aby stworzyć manicure japońskie, profesjonalista będzie musiał użyć dużą ilość odpowiedniego preparatu, ale w końcu można uzyskać świecące zdrowe paznokcie.

Zalety manicure japońskiego

Ten rodzaj lakieru będzie świetną alternatywą dla sztucznych paznokci, a paznokcie będą błyszczące i piękne, elastyczne i jednocześnie otrzymają wszystkie niezbędne substancje i pierwiastki śladowe.

Zaletą manicure japońskiego jest natychmiastowy wynik, skuteczność takiego środka oddziaływania osiąga się dzięki temu, że środki dobierane są indywidualnie w zależności od stanu paznokci. Ich ocena zostanie przeprowadzona u specjalisty, który następnie rozpocznie wykonywanie niezbędnej procedury.

Naturalny produkt stosowany w manicure japońskim zawiera korzystne składniki, które wnikają głęboko w płytkę paznokcia, odżywiają je i przywracają zdrowy wygląd, paznokieć staje się perłowy, gładki i chroniony.

Technika wykonywania manicure japońskiego

Procedury manicure japońskiego nie zajmują dużo czasu, przeciętny, doświadczony specjalista będzie potrzebował około 60 minut, z pewnymi umiejętnościami. Najpierw należy ocenić stan płytki paznokcia, co pozwala stwierdzić uszkodzenie i potrzeby polerowania. Dalej, specjalista wykonuje wymagane serum na paznokciu.

Paznokieć jest traktowany jak naskórek, pasta jest następnie nakładana na konkretne cząsteczki i peptydy perłowe, całkowicie pokrywają płytkę i wypełniają pęknięcia. Nakłada się ją na proszek do polerowania za pomocą wosku pszczelego, który pokrywa ochronną warstwę płytki paznokcia i nadaje jej połysk. Środki na manicure japońskie nakładane są na przemian i usuwane, co daje poczucie bezpieczeństwa, powierzchnia paznokcia oddycha i jest w stanie wchłonąć wszystkie wchodzące witaminy i minerały.

Pod koniec zabiegu nakładany jest peeling w postaci kremu do rąk, maskę i krem do masażu. Następnie po zakończonym zabiegu nakładany jest tonizujący skórę krem aromatyzowany japońskim jaśminem. W rezultacie można powiedzieć, że ręce i paznokcie wyzdrowiały, a czas spędzony w salonie był dużym wsparciem dla zdrowia i wyglądu wizualnego.

Dodaj komentarz