Wymarzone dekoracje ślubne

Ślub to wymarzony dzień dla Pani Młodej oraz Pana Młodego. Przyszli małżonkowie pragną, aby ślub zapadł na długo w ich pamięci i żeby wszystko wypadło idealnie. Planują wesele, szukają odpowiedniej sali oraz wybierają kościół. Dla Pań Młodych najważniejsza jest suknia ślubna, której poszukiwania nie są łatwe.

Po dopięciu najważniejszych spraw przyszli małżonkowie wybierają styl swojego wesela. Korzystają z pomocy florystek, które zajmują się przygotowaniem właściwych dekoracji ślubnych. Wspólnie obmyślają aranżację wesela oraz wybierają dodatki, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Florystki zapewniają pomoc w doborze odpowiedniej wiązanki dla Pani Młodej oraz roślin, które ozdobią kościół, samochód i sale weselną. Proponują różne stroiki, wieńce, wstęgi i tkaniny, które efektywnie ozdobią uroczystość zaślubin. Obecnie wiele osób korzysta z lampionów, świec połączonych ciekawymi kompozycjami kwiatowymi.

Dekoracje ślubne

Bukiety ślubne

Wiązanka dla Pani Młodej oraz butonierka dla Pana Młodego to najważniejsza ozdoba, która pojawia się na każdej uroczystości zaślubin. Wiele kobiet decyduje się na luźne i łąkowe bukiety z dodatkami ziół. Inne wybierają eleganckie wiązanki lub korzystają z bukietów kaskadowych nawiązujących do lat 80-tych. Rodzaj wiązanki jest uzależniony od całego stylu wesela oraz upodobań pary młodej. Dodatkowo tworzone bukiety często są ozdabiane jedwabnymi wstążkami, rzemykami, kamieniami lub innymi dekoracjami.

Kompozycje kwiatów na stołach

Kompozycje tworzone są z przeróżnych kwiatów i dodatków. Często wybieranymi ozdobami są kwiaty w jasnych odcieniach różu i fioletu w połączeniu z piórami. Obecnie wiele par młodych decyduje się na wesela w charakterystycznym stylu i łączy ze sobą mocne kolory z bielą. Dodatki czerni, czerwieni, złota i srebra w kompozycjach kwiatowych są jak najbardziej pożądane przez nowożeńców. Dodają specyficznego akcentu i sprawiają, że cała uroczystość jest bardzo indywidualna i nietypowa.

Wiszące dekoracje

Wiszące dekoracje ślubne należą do nowoczesnych zdobień, które są umieszczane na salach weselnych w formie wiszących girland przy suficie. Połączenie kwiatowych łąk z oświetleniem na suficie przyczynia się do wywołania bajkowej i niezwykłej atmosfery.

Oświetlenie

Zabawa światłem pozwala utworzyć wyjątkową aurę przyjęcia i nadaje jej tajemniczości. Industrialne żarówki, lampeczki lub świece sprawiają, że sala weselna wygląda magicznie i nastrojowo.

Przyszłe Panie Młode

Niewątpliwie uroczystość zaślubin najmocniej przeżywają Panie Młode. Wybierają odpowiednią stylizację paznokci, korzystają z usług fryzjerskich oraz planują swój makijaż ślubny. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy studiów dekoracji ślubnych oraz wizażu ślubnego. Profesjonalne wizażystki i florystyki proponują przyszłym Paniom Młodym przygotowanie odpowiedniego makijażu i pomagają zdecydować się na właściwe dekoracje ślubne.

Dodaj komentarz