Czy depilator laserowy działa?

Każda kobieta lepiej lub gorzej zna problem nadmiernego owłosienia. Współcześnie jest trochę lepiej, gdyż w sklepach półki uginają się od golarek, depilatorów, wosków, kremów depilujących. Jednakże wszystkie te metody dają chwilowy efekt. Tymczasem kobiety liczą na efekt długotrwały, co ułatwiłoby im życie, gdy są na wakacjach czy idą na basen.

Czy depilacja laserowa działa?

Do niedawna depilacja laserowa była wykonywana tylko w gabinetach kosmetycznych. Obecnie istnieje możliwość zakupu takiego depilatora i wykonanie zabiegu w domu. Depilacja laserowa ma na celu dotarcie emiterem światła do trzonu włosa i uszkodzenie jego macierzy. Po uszkodzeniu komórek odżywczych włosa włos po prostu zamiera i nie odrasta. Z tego powodu depilacja laserowa jest niezwykle skuteczna i pożądana przez kobiety.

Depilacja laserowa w domu?

Dzięki postępowi technologicznemu stworzono depilatory laserowe do użytku domowego. Oczywiście ceny takiego cuda to wciąż od kilkuset złoty wzwyż, ale biorąc pod uwagę, że rozwiązuje odwieczny kłopot kobiet i może być wykonywany w dowolnym momencie to warto ponieść ten koszt. Zabiegi depilacji laserowej powinno się powtórzyć kilkakrotnie, dzięki czemu pozbędziemy się całego owłosienia z konkretnych partii ciała na dobre. Skuteczność depilacji laserowej zapewnia wiązka światła przenikająca w głąb skóry, gdzie niszczy cebulki włosków.

Należy wziąć pod uwagę, że depilacja laserowa w gabinecie kosmetycznym odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej obsługi, lecz jednocześnie cena jest bardzo wysoka. Tymczasem depilator laserowy do użytku w domu to miniaturka urządzeń stosowanych w gabinetach przez co jego działanie jest nieco słabsze. Jednakże koszt to tylko jednorazowy wydatek, a urządzenie może być wykorzystywane wielokrotnie. Zalet depilacji laserowej jest wiele, gdyż:

  • jest to jednorazowy wydatek,
  • można zabieg powtarzać wielokrotnie,
  • depilacja laserowa w domu jest bezpieczna(gdy stosujemy się do instrukcji),
  • przede wszystkim jest to skuteczny rodzaj depilacji.

Zakup depilatora laserowego pozwoli na pozbycie się zbędnego owłosienia na dłuższy czas niż przy innych środkach depilujących, a jest to zabieg całkowicie bezbolesny. W czasie zabiegu można ewentualnie odczuwać mrowienie lub szczypanie. Przy wyborze dobrego depilatora laserowego warto kierować się rozmiarem obszaru roboczego(ile włosów jednorazowo usunie) czy możliwością regulacji mocy(co pozwoli na zmianę natężenia przy depilacji okolic intymnych i innych miejsc wrażliwych. Warto jednak zwrócić uwagę, że depilacja laserowa u niektórych osób całkowicie usunie owłosienie, a u innych konieczne będzie powtarzanie zabiegów.

Odbierz swój kod bonusowy: https://bet-kodbonusowy.pl/

Dodaj komentarz