buty na zamówienie

Jeśli potrzebujesz oryginalnych butów – wykonaj je na zamówienie

Rynek butów jest współcześnie tak niezwykle rozwinięty, że nie jest trudnością, aby kupić obuwie w wyprzedażowej cenie, bądź kupić dla siebie niezwykle niepowtarzalny model. Choć sklepy tradycyjne i internetowe mają bardzo bogaty asortyment, to tymczasem wiele osób poszukuje innych, bardziej niestandardowych rozwiązań. Wlicza się do nich między innymi buty na zamówienie. Co należy wiedzieć, jeśli chodzi o obuwie handmade?

U kogo można je kupić?

Buty szyte na zamówienie można zakupić w wielu firmach, które oferują swoje usługi przez internet, jak również u szewców, którzy zajmują się tego rodzaju zleceniami. W tym pierwszym przypadku buty szyte na miarę zamawia się bezpośrednio u szewca. Trzeba wobec tego zgłosić się do wybranego szewca, pobrać rozmiar, wybrać dane materiały i umówić się na odebranie zamówienia. Takie buty handmade szewc sporządza zazwyczaj w ciągu około 2-3 tygodni. Wszystko zależy od tego, ile zleceń ma szewc, czy ma dostępne w swojej pracowni wytypowane materiały przez zlecającego usługę itd.
Kolejną opcją są buty na zamówienie warszawa, które można zamówić przez sklep internetowy. W sieci działa wiele firm, które zajmują się przygotowywaniem obuwia na indywidualne zamówienie klienta. Problem w tym rozwiązaniu może być tymczasem taki, że stopę klient musi zmierzyć samodzielnie, czy też przy pomocy kogoś innego. Wymiar należy podać w sposób precyzyjny, zgodnie z instrukcją mierzenia. Buty szyte na miarę warszawa w e-sklepie, to wiele opcji. Klient może na bieżąco porównywać ubrania butów, faktury, wersję materiału itd. Takie sklepy proponują najczęściej o wiele Sklepy takie gwarantują zatem obszerny wybór, którego zwykle nie potrafi zagwarantować szewc.

Ile to kosztuje

Cena jest de facto uzależniona od wykonawcy. Za doskonałej klasy obuwie szyte na miarę u szewca kupujący może zapłacić nawet 4000 zł i więcej. Wszystko zależeć będzie także od tego, jakie ma być to obuwie. Inne są ponadto ceny jeśli zamówi się obuwie od szewca renomowanego w środowisku obuwniczym. Jeżeli chodzi o obuwie na zamówienie w wydaniu internetowym, to ceny rzecz jasna również zależą od wielu czynników, zwykle jednak są trochę niższe – za świetne buty bespoke można zapłaci pareset złotych.

Czy zwrot obuwia jest dopuszczalny?

Z racji tego, iż jest to obuwie na zamówienie nie ma zazwyczaj możliwości zwrotu Wyjątek stanowi rzecz jasna sytuacja, gdy wina leży po stronie wykonującego zamówienie. Jeśli przykładowo buty od szewca wydają się za ciasne, to w takim wypadku zwrot obuwia jest oczywiście realny. Jeżeli buty nie odpowiadają z danych względów klientowi a są profesjonalnie wykonane i są zgodne z umową, wówczas nie da się ich zwrócić.

Więcej na: buty na zamówienie

Dodaj komentarz