Nowy odkurzacz Clean King – innowacyjne sprzątanie w Twoim domu

Clean King to niemiecka marka, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród konsumentów. Producent zajmuje się produkcją piorących odkurzaczy wielofunkcyjnych. Na łamach polskiego rynku, dystrybucją sprzętów tej marki zajmuje się firma Clavam. Spółka ta istnieje od wielu lat, co przekłada się na fakt, że posiada ona konieczne doświadczenie w branży jaką są sprzęty gospodarstwa domowego. Odkurzacz Clean King nie jest oczywiście jedynym produktem, który znajduje się w ofercie Clavam. Firma słynie ze specjalnie organizowanych pokazów sprzedażowych, podczas których można wypróbować poszczególne sprzęty. Jeśli zależy Ci na tym, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, to nie mogłeś trafić w miejsce lepsze niż to. Bohaterem dzisiejszego artykuły jest pan Marek Pikuła, który zdecydował się nam opowiedzieć o szczegółach działalności firmy, a także o fenomenalnych właściwościach odkurzacza Clean King. Opowiemy także o tym, w jaki sposób funkcjonuje sprzedaż pokazowa. Zapraszamy zatem do lektury niniejszego tekstu.

Odkurzacz Clean King, czyli wszystko co powinno się wiedzieć na jego temat

Centralnym punktem wyposażenia przestrzeni każdego gospodarstwa domowego jest dobry sprzęt do odkurzania. Oferta sprzętów AGD jest bardzo rozmaita. Nasz rozmówca, pan Marek Pikuła, opowiedział nam o zaletach wielofunkcyjnego odkurzacza Clean King, oraz o tym co wyróżnia go spośród podobnych mu sprzętów.

„– Dla największych zalet odkurzacza Clean King, można zaliczyć jego wielozadaniowość. Może on oczywiście pełnić swoją podstawową rolę, czyli odkurzać. Spełnia również funkcję mopa, nawilżacza powietrza oraz jego odświeżacza. Odkurzacz Clean King świetnie sprawdzi się także podczas mycia mebli, a konkretnie ich obić, jak również tapicerek w samochodach osobowych. Dzięki wielu funkcjom odkurzacza Clean King, utrzymanie czystości w swoim domu nie jest już problemem.” – Opowiada Pan Marek Pikuła, który reprezentuje firmę Clavam na terenie Polski.

Nasz rozmówca, wyjaśnił nam także w jaki sposób działają poszczególne funkcje odkurzacza Clean King. Jego wypowiedź brzmiała w sposób, który następuje:

„– Odkurzacz Clean King posiada kilka funkcji. Główną z nich, jest oczywiście odkurzanie. Choć ten tryb pracy z pozoru może wydawać się prosty, to marka Clean King postarała się o to, aby go w maksymalny sposób ułatwić. Zastosowano w nim innowacyjne rozwiązania, takie jak bardzo duża siła ssania, która sprawia, że odkurzanie jest znacznie prostsze niż do tej pory. Prosta obsługa sprawia, że korzystanie z odkurzacza Clean King nie będzie stanowiła problemu dla nikogo. Ponadto, odkurzacz Clean King doskonale sprawdzi się również w czyszczeniu wszelkiego Rodzaju powierzchni śliskich. Nowa w tym przypadku np. o podłogach, które zostały wykonane z paneli drewnianych, ale również o parkietach, podłogach, które zostały wyłożone płytkami lub innym tworzywem sztucznym. Odkurzacz Clean King swoją wielofunkcyjność zawdzięcza również temu, że został on wyposażony w kilka pojemników, z których każdy pełni inną funkcję. Przykładem użycia takich pojemników, może być tryb mycia na mokro, w którym wykorzystywane są dwa z wymienionych pojemników. Jeden pojemnik Służy przechowywaniu wody, która została wymieszana z detergentem, a zadaniem drugiego pojemnika jest zbieranie brudu oraz już użytych płynów. Silny strumień powietrza, które jest ukierunkowane na podłogę, którą właśnie myjemy ma za zadanie maksymalny sposób przyspieszyć jej wyschnięcie. Używanie odkurzacza Clean King do utrzymania porządku w swoim domu pozwala zrobić to niezwykłe dokładnie. Odkurzacz ten ma nawet możliwość wyczyszczenia takich powierzchni jak brud który zgromadził się w fugach.” – Tłumaczy nam Bohater dzisiejszego wywiadu, pan Marek Pikuła.

Po chwili namysłu, nasz rozmówca postanowił o powiedzieć nam nieco o innych praktycznych funkcjach odkurzacza Clean King.

„– Odkurzacz Clean King sprawdzi się także podczas prania dywanów oraz wykładzin. Choć zadanie to wcale nie należy do prostych to nowatorskie technologie, których użyto podczas tworzenia projektu odkurzacza Clean King, sprawiają, że również w tej materii w pełni zdaje swój egzamin. Urządzenie to bez większego trudu poradzi sobie w czyszczeniu różnego rodzaju dywanów, mowa tutaj o dywanach zarówno wełnianych, jak i tych, które zostały wykonane z akrylu lub bawełny. Praca odkurzacza w tym zakresie polega na zassaniu wszelkich śmieci, a następnie wypraniu dywanów na mokro. W konsekwencji wygląd dywanu jest świeży, a pomieszczenie w którym się on znajduje pachnące. Na uwagę zasługuje także funkcja osuszania, która sprawia, że nawet świeżo wybrany dywan jest suchy w kilka chwil.”

Sprzedaż pokazowa, czyli wszystko na ten temat

Firma Clavam słynie ze swoich specyficznych praktyk sprzedaży, które prowadzone są podczas specjalnie organizowanych pokazów. Tego rodzaju sprzedaż ma zarówno wielu zwolenników, jaki i swoich przeciwników. Zapytaliśmy naszego rozmówcę, pana Marka Pikułę O kilka szczegółów związanych z taktyką sprzedaży opisywanej marki.

„– Polityka firmy oparta jest o prowadzenie sprzedaży pokazowej. Tego rodzaju praktyki mają bardzo długą listę zalet, wśród których znaleźć możemy między innymi fakt, że uczestnicy pokazów mogą w ich trakcie przetestować prezentowane na nich urządzenia. Na uwagę zasługuje również to, że osoby prowadzące wspomniane pokazy posiadają wszelką niezbędną wiedzę na temat sprzętów które są na nich prezentowane. Potencjalni klienci mają zatem okazję zapytać w trakcie trwania pokazu o wszystkie interesujące ich zagadnienia. Firmie zależy także na stworzeniu rzeczywistej relacji pomiędzy klientem, a producentem, co również jest możliwe podczas trwania specjalnie zorganizowanych spotkań, na których prezentowane są urządzenia znajdujące się w ofercie marki.”

Takie argumenty rzeczywiście są bardzo przekonujące, nie ulega jednak wątpliwości, że grono osób które są przeciwne organizowaniu podobnych pokazów jest nadal bardzo liczne. Zapytaliśmy naszego rozmówca o jego zdanie na ten temat.

„– Nie moglibyśmy ukryć, że co jakiś czas zostają nam postawione zarzuty dotyczące praktyk, jakimi są wspomniane wcześniej pokazy. Jednak warto tutaj zaznaczyć, że złe opinie na ich temat są konsekwencją powtarzania kłamstw skierowanych pod naszym adresem, które urosły do rangi bycia stereotypem. Złe opinie na temat naszych produktów oraz pokazów, podczas których są one prezentowane są wynikiem negatywnego działania konkurencji, która Wypływa na pozytywny wizerunek naszej firmy. Niestety, sukces naszej marki ściąga na siebie uwagę nie tylko konsumentów, ale także konkurencji, która za wszelką cenę stara się wzbogacić naszym kosztem.” – Relacjonuje reprezentant marki Clavam.

Na co uważać chcąc kupić odkurzacz Clean King?

„ – Chcąc kupić odkurzacz Clean King należy mieć świadomość, że jego rzeczywista cena wynosi 6900 zł. Oryginalne odkurzacz tej marki można kupić jedynie podczas wcześniej wspomnianych już pokazów. W Internecie co prawda można znaleźć wiele ofert sprzedaży odkurzaczy Clean King, jednak zdecydowana większość z nich to podróbki, które nie spełniają oczekiwań konsumenta.Szczególnie tańsze odpowiedniki Clean King nie zasługują na uwagę. Tak jak już wcześniej wspomniałem, sukces marki rzutuje także, na fakt zainteresowania konkurencji, która stara się sprzedać podróbki sprzętów Clean King w niższej cenie, jednak nie stosuje swoich sprzętach nowoczesnych technologii.” – Ostrzega nasz rozmówca, pan Marek Pikuła, który reprezentuje markę Clavam w Polsce.

Po naszej rozmowie z panem Markiem Pikułą przekonaliśmy się, że marka Clavam faktycznie stanowi firmę godną zaufania. Ponadto, produkty Clean King rzeczywiście wydają się być wysoce wyjątkowe. Każda osoba, której zależy na utrzymaniu porządku w swoich czterech ścianach, ale nie lubi się przy tym zbyt mocno zmęczyć, powinna rozważyć pójście na jeden z pokazów marki, której dotyczył niniejszy artykuł. Z pewnością poszerzy ona tam swoją wiedzę i być może nabędzie sprzęt bardzo wysokiej jakości, który posłuży jej przez długie lata.

Dodaj komentarz