Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – sposób na udane zakupy!

Dlaczego warto wybrać się na pokaz sprzętu domowego ?

W dzisiejszych czasach sklepy, supermarkety, a także platformy sprzedażowe w internecie obfitują w produkty niemal wszystkich możliwych branż, a za pomocą niektórych stron można z łatwością zamówić produkty z drugiego końca świata – zatem nie jest to świat niedostatku asortymentu, lecz jego nadmiaru. A jednak nadal wielu ludzi, od czasu do czasu ubiera się odświętnie, by udać się na pokaz sprzętu domowego, spędzić niekiedy nawet kilka godzin słuchając o zaletach produktu, zamiast kilkoma kliknięciami zamówić odkurzacz czy garnki. Dlaczego tak się dzieje ?
Co takiego niezwykłego mają w sobie te pokazy, że ludzie w różnym wieku wciąż chętnie na nie chodzą ?
Postanowiliśmy się dowiedzieć, zadając kilka pytań jednemu z pracowników firmy Clavam Sp. z o.o., zajmującej się dystrybucją sprzętu gospodarstwa domowego, za pomocą pokazów. Na pytania naszego reportera odpowiada pan Adam Bródka.

P: Co pana zdaniem sprawia, że ludzie chcą poświęcić wolny czas, by przyjść na prezentację garnków, odkurzacza czy materacy, skoro te same produkty mogą nabyć w sklepie ?

O: W sklepie lub w internecie klienci czują się zupełnie anonimowo. Biorą towar z półki, płacą, wychodzą. Często, gdy chcą się dowiedzieć szczegółów, pracownik działu nie jest w stanie im odpowiedzieć na ich pytania, bo jest tylko studentem dorabiającym po godzinach. W firmie Clavam Sp. z o.o. nie zatrudnia się w ogóle ludzi bez pasji do typu pracy, którą będą wykonywać. Każdy pokaz trwa wystarczająco długo, by w maksymalny sposób przybliżyć potencjalnemu klientowi specyfikę produktu, przedstawić akcesoria oferowanych przez nas linii na tle asortymentu konkurencji, by klient wiedział, co ma kupić i dlaczego. Odpowiadamy na jego pytania, jeszcze zanim je zada. Na pokazach nie ma miejsca na bylejakość i zbywanie klientów, budujemy relację.

P: Wspomina pan o liniach produktów, czego dokładnie dotyczą pokazy ? Co jest domeną firmy Clavam Sp. z o.o. ?

O: Najogólniej mówiąc sprzęty gospodarstwa domowego. Obecnie realizujemy pokazy następujących linii:

odkurzaczy  marki Clean King
-naczyń kuchennych marki Venice
mata BodyShape marki Casada

Warto dodać, że sprzętu tych firm nie można kupić w sklepach stacjonarnych ani supermarketach. Są to poniekąd marki ekskluzywne, cieszące się bardzo dobrymi opiniami wśród wymagających klientów. Jeśli chcemy się dowiedzieć więcej na temat wspomnianych produktów lub je nabyć, najłatwiej a także najbezpieczniej umówić się właśnie na prezentację.

P: Dlaczego najbezpieczniej ?

O: Jak wiele luksusowych produktów cieszących się dobrą opinią, także produkty rozprowadzane przez firmę Clavam Sp. z o.o., są narażone na podróbki. Ponieważ oryginalne garnki Venice czy odkurzacze Clean King są dość kosztowne, niektórzy klienci próbują zdobyć je taniej, przeważnie w internecie. To niestety nigdy nie kończy się dobrze (chyba że produkty zamawia się ze autoryzowanej strony producenta), ponieważ w podróbkach nie używa się sprawdzonych surowców ani nie przeprowadza testów, stąd wysoka awaryjność nieoryginalnego sprzętu.

P: Czyli pojawienie się na pokazie jest gwarancją nabycia oryginalnego sprzętu ?

Chciałbym powiedzieć, że w 100% tak, ale także tutaj trzeba być niezwykle ostrożnym. Zdarza się, że nieuczciwa konkurencja organizuje na wpół legalne pokazy podszywając się pod spółkę Clavam Sp. z o.o. i sprzedając podróbki w opakowaniach udających oryginalne!

P: Czy jest jakiś prosty sposób, by ustrzec się przed oszustami ? Jak ich poznać ? Pewnie raczej dobrze się maskują.

Najpewniejszym sposobem, by nie paść ofiarą oszusta, to przed wybraniem pokazu, potwierdzić w naszej firmie, że na pewno jest on organizowany przez nas. Jeśli już jesteśmy na pokazie, oszusta poznamy po braku profesjonalizmu. Raczej będzie unikał pytań z publiczności, ponieważ oprócz wyuczonego tekstu, nie będzie umiał udzielić dodatkowych informacji. Inna cechą charakterystyczną będzie niewiarygodnie niska cena.

P: No właśnie, cena. Wiele osób uważa, że na pokazach garnki oferowane są po zawyżonych cenach. Dlatego ludzie szukają w internecie, a to napędza nielegalną konkurencję.

Na przykład cena całego kompletu garnków Venice to około 7 tysięcy. Jeśli ktoś porównuje to z ceną z osiedlowego marketu, gdzie zestaw będzie kosztował 300 zł, to wydanie kilku tysięcy może wydać mu się niewiarygodne. Jednak cena zawsze jest adekwatna do jakości, a firma Clavam Sp. z o.o. stawia przede wszystkim na wysokie standardy. Nie każdy zna kulisy naszych kontraktów, dlatego wyjawię, że dzięki temu, że sprzedajemy na dużą skalę, właściciele marek pozwalają na spore obniżki cen.

P: Czy na koniec mógłby Pan opowiedzieć coś więcej o spółce Clavam Sp. z o.o. ? Jak długo pan pracuje ?

W spółce Clavam Sp. z o.o. pracuję prawie od samego początku i przeszedłem przez kilka działów. Zdecydowanie najprzyjemniejsza jest bezpośrednia praca z klientem. Wiele osób błędnie zakłada, że jesteśmy producentami oferowanego sprzętu, podczas gdy firma Clavam Sp. z o.o. jest jedynie firmą pośredniczącą. Ponieważ zależy nam na dobrych opiniach, a przede wszystkim na zadowoleniu klientów, nawiązujemy współpracę jedynie z producentami o wysokich standardach. Liczy się dla nas rzetelność i możliwie najniższa awaryjność. Preferujemy producentów mogących dać długie okresy gwarancyjne, których nie mogą zapewnić sprzedawcy w supermarkecie. Na przykład garnki Venice mają aż dwadzieścia lat gwarancji!

Trzy wiodące marki dostępne w ofercie firmy Clavam Sp. z o.o.

Po rozmowie z pracownikiem firmy, panem Adamem Bródką, który w jasny i rzeczowy sposób odpowiedział na nasze pytania, także te z pozoru niewygodne, zwiększając zaufanie do firmy Clavam Sp. z o.o., przybliżymy naszym czytelnikom sylwetki trzech kluczowych produktów dostępnych obecnie na prezentacjach spółki Clavam Sp. z o.o..

Garnki Venice
to naczynia wykonane ze stali nierdzewnej, umożliwiające gotowanie na parze, smażenie bez tłuszczu oraz rozmrażanie no-frost. Są zaprojektowane tak, by gotową kilka dań jednocześnie, w tzw. systemie wieżowym. Idealne, jeśli posiadamy dużą rodzinę, w której ciągle coś się dzieje.

Odkurzacze Clean King to urządzenia wysokiej jakości, które zapewniają kompleksową dbałość o czystość w naszym domu. Oprócz możliwości zwykłego odkurzania, z odkurzaczem Clean King oczyścisz powierzchnie gładkie takie jak parkiet czy linoleum. Natomiast funkcją najbardziej docenianą przez klientów jest możliwość prania dywanów oraz tapicerek. To prawdziwy hit i przełom w domowych porządkach!

Na sam koniec coś dla tych, którzy lubią się relaksować: wibracyjna mata BodyShape. Mata BodyShape jest wyposażona 10 pól wibracyjnych, podzielonych na 5 stref, dlatego w zależności od ułożenia ciała wykona masaż w dowolnym miejscu.Oprócz tego urządzenie posiada przydatną i przyjemną opcję ogrzewania. Dzięki temu, że mata posiada kilka programów, masaż nigdy nie będzie nudny. Dotakowym atutem niech będzie także fakt, że programy można zmieniać za pomocą dołączonego pilota. Teraz już nic nie przeszkodzi nam w relaksie.

Materac MediAir 3D

Firma Clavam zajmuje się także sprzedażą specjalistycznych materaców terapeutycznych MediAir 3D marki Casada. Z opinii oraz doświadczeń fizjoterapeutów z całego świata wyraźnie wynika, iż model ten należy do najlepszych w swojej branży. Co przemawia za jego skutecznością? Materac MediAir 3D marki Casada produkowany jest z udziałem stuprocentowej czystej wełny. Jest to jego główna zaleta, a zarazem cecha charakterystyczna. Dzięki zastosowaniu wełny materac idealnie przewodzi powietrze oraz wodę. Wilgoć nie gromadzi się wewnątrz, lecz po chwilowym przyciągnięciu wydalana jest na zewnątrz do atmosfery. Dzięki temu materac nie zostaje zainfekowany przez grzyby. Dodatkową ochronę stanowi specjalistyczny pokrowiec. Z wierzchu wykonany jest on z wysokiej jakości tkaniny żyrardowej splecionej przy pomocy srebrnej nitki. Rozwiązanie to pozwala zachować materacowi czystość i sterylność mimo ciągłego kontaktu z ludzkim ciałem. Ponadto materacu MediAir 3D warto używać go w ścisłej współpracy z innymi produktami Casada, takimi jak maty sensoryczne lub maty masujące. Umiejętne używanie sprzętów terapeutycznych Casada w znacznym stopniu przyczynia się do wzmocnienia pozytywnych efektów terapii. Materac MedAir 3D może być stosowany w leczeniu następujących dolegliwości:

 • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa,
 • dyskopatia kręgosłupa,
 • choroba zwyrodnieniowa stawów obwodowych,
 • bóle przeciążeniowe kręgosłupa,
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
 • bóle korzeniowe, rwa barkowa, rwa kulszowa,
 • niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk,
 • zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych,
 • stany po operacjach kręgosłupa,
 • stany po urazach kręgosłupa,
 • odleżyny grzbietu, kończyn dolnych i profilaktyka odleżyn.

Wszystkie produkty terapeutyczne Casada dostępne są w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z firmowych spotkań z przedstawicielami Clavam!

Podsumowanie

Być może tych kilka słów zachęci Państwa do zainteresowania się ofertą firmy, zwłaszcza jeśli stawiacie Państwo na jakość produktów i nowoczesne rozwiązania, które ułatwią codzienne prace w domu.

2 Comments

 • Pracuje ciężko fizycznie i kiedy otrzymałem wiadomość o organizowanej prezentacji, na której mam okazję zobaczyć jak działa mata BodyShape, natychmiast się zdecydowałem. Od znajomych z pracy i kolegów, którzy pracują jako zawodowi kierowcy, słyszałem o jej korzyściach. Teraz miałem okazję sam się przekonać. Obserwując na pokazie, jak wiele funkcji ma mata masująca cascada zacząłem poważnie rozważać zakup. Do decyzji o zakupie przekonała mnie niska cena. Moje bóle pleców minęły jak ręką odjął. Mam więcej sił w pracy i nie odczuwam dolegliwości po powrocie z niej. Dużym ułatwieniem jest dołączony pilot, dzięki któremu sterowanie funkcjami w macie jest wygodne. Już wiem co podaruję na prezent mojej schorowanej babci. Mata masująca cascada na pewno się jej przyda.

 • Moje znajome chętnie korzystają z internetowych zakupów, ale ja nie jestem do nich przekonana. Lubię widzieć produkt na żywo przed zakupem i taką możliwość dają mi spotkania pokazowe, na które często uczęszczam. Zakupy na takich pokazach zawsze były dla mnie bardzo udane. Nie potrzebuję czytać instrukcji i zastanawiać się, jak coś działa. Ostatnio na pokazie zakupiłam świetny odkurzacz Ambasador. Przekonał mnie cichą pracą. Jak w ogóle można przetestować produkt w Internecie? Przecież to nawet w sklepie nie jest możliwe. Trzeba od razu zakupić produkt. Pokazy są rewelacyjne i dają wiele możliwości. Odkurzacz Ambasador jest łatwy w obsłudze i dowiedziałam się o tym, jakie ma funkcje i jak z nich korzystać właśnie podczas pokazu.

Dodaj komentarz