Garnki i naczynia Venice Peal Collection 19 – aktualne ceny opinie

Garnki i patelnie z wysokiej jakości materiałów, powinny stanowić podstawowy element wyposażenia każdej kuchni. Kiedy kucharz lub kucharka posiada odpowiednio dobrane akcesoria czas, który spędza za blatem kuchennym jest o wiele bardziej przyjemny. Ponadto, w ostatnim czasie zrobiło się dość głośno na temat tego, że to w czym przygotowuje się potrawy ma bezpośredni wpływ na pozostające w produktach mikroelementy i wartości odżywcze, a także może mieć znaczenie dla smaku przyrządzanych dań. Garnki Venice to akcesoria kuchenne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem oraz popularnością wśród konsumentów. Oferta wspomnianej marki znacznie wyróżnia się spośród innych propozycji, jakie składają firmy zajmujące się produkcją podobnych przedmiotów. Venice stanowi jedną z przodujących marek, jeśli chodzi o tworzenie naczyń o wysokiej jakości. Warta uwagi i uznania jest polityka firmy, która polega między innymi na tym, że ich produkty objęte są dwudziestoletnim okresem gwarancyjnym. Z jakiego powodu coraz większa ilość ludzi decyduje się na garnki Venice? O tym, a także o wielu innych kwestiach z tym związanym opowiada nam pani Magdalena Jaworska – oficjalna reprezentantka Venice w Polsce.

Garnki Venice, czyli kilka słów na temat tego, na czym polega ich sekret.

Na rynku nie brakuje form, które posiadają bogatą ofertę naczyń kuchennych. Żadna z nich jednak nie cieszy się tak wielkim zainteresowanie i aprobatą klientów jak garnki Venice. Produkty tej marki wykonane są z niezwykle odpornego materiału, a przy tym wyglądają bardzo atrakcyjnie. Same w sobie mogą stanowić element dekoracyjny wnętrza każdej kuchni. To totalna rewolucja, ponieważ do tej pory słowo „solidne”, nie zawsze znaczyło tyle co „ładne”. Magdalena Jaworska, która reprezentuje Venice w Polsce komentuje tę sprawę w sposób, który następuje:

„Garnki oraz naczynia Venice zostały wykonane z jednego z najbardziej trwałych, najmocniejszych metali, których używa się w produkcji naczyń tego typu. Mam tutaj na myśli stal szlachetną, która jest całkowicie odporna na uszkodzenia takie jak: wgniecenia, przypalenia, obdrapania, kruszenie się powierzchni garnków, a także zarysowania oraz zadrapania. Te garnki są niemalże nieśmiertelne. Ponadto nadają się do stosowania w każdej kuchni. To czy jest ona wyposażona w kuchenkę elektryczną, indykcyjną czy też gazową nie ma żadnego znaczenia, ponieważ garnki Venice doskonale współpracują z każdą z nich. Naczynia Venice można bez obaw czyścić przy użyciu zmywarki do naczyń. Opis produktów marki Venice jest ubrany w liczne superlatywy, a wynika to z faktu, że po prostu bardzo trudno jest odnaleźć jakiekolwiek minusy z nimi związane. Ponadto osoby, które zajmowały się zaprojektowaniem naczyń, wykonały swoją pracę z niezwykłym zaangażowaniem. Ich formy oraz barwy sprawiają, że oprócz kwestii czysto praktycznej, garnki Venice cieszą także oczy. Estetyzm, który został w nich zastosowany jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, którzy ulegają modzie na minimalizm.”

Wypowiedź Magdaleny Jaworskiej zdaje się zupełnie wyczerpywać temat i rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące ich wykonania.

Zdrowe gotowanie, a garnki Venice, czyli o tym, że to w czym przyrządzamy obiad naprawdę ma znaczenie.

Magdalena Jaworska skupia także lwią część swojej uwagi na aspekcie związanym ze zdrowym odżywianiem. Venice według niej ma zapewniać lepszą jakość spożywanych potraw. Jest tak ponieważ korzystanie z akcesoriów kuchennych tejże marki umożliwia ograniczenie ilości używanego podczas gotowania tłuszczu. Technologia, którą zastosowano w naczyniach Venice sprawia, że w procesie obróbki termicznej tłuszcz wytapia się z poddawanych jej surowców.

„Patelnie, które Venice posiada w swojej ofercie skonstruowane zostały w taki sposób, aby nie było potrzeby podlewania ich olejami bądź tłuszczem innymi, niż te które zawarte są w smażonych produktach. Takie rozwiązanie sprawia, że gotowanie staje się o wiele bardziej przyjazne byciu fit, a tym samym pozwala na łatwiejsze utrzymanie zgrabnej sylwetki ciała. Ponadto, Venice zaprezentowało niedawno patelnie z funkcją rozmrażania no-frost, która jest zupełną nowością na rynku. Dzięki niej nie trzeba już pamiętać o tym by dzień przed gotowaniem wyjąć z zamrażarki zamrożone produkty. To rewolucja kuchenna w każdym calu.” – relacjonuje nasza rozmówczyni.

Dalsza wypowiedź pani Jaworskiej dotyczy kwestii związanej z gotowaniem na parze.

„Marka Venice dołożyła także wszelkich starań, aby rozpowszechnić modę na gotowanie na parze. Garnki Venice, które do tego służą umożliwiają to, aby w mięsie lub warzywach, które poddajemy procesowi obróbki termicznej zachowały się wartości odżywcze oraz cenne minerały w jak najbardziej licznej ilości. Tradycyjne gotowanie w wodzie wypłukuje ze wspomnianych surowców istotne mikroelementy i powoduje, że spożywane przez nas jedzenie jest nieco bardziej jałowe i pozbawione części walorów smakowych. Garnki Venice do gotowania na parze sprawiają, że poznaje się zupełnie nowe smaki. Brokuł w ciągu kilku chwil ma bardziej intensywny smak, podobnie jak marchewka, ziemniaki oraz inne warzywa, a mięso i ryby są o wiele bardziej soczyste niż do tej pory.”

Gdzie w takim razie można zakupić naczynia i garnki Venice?

„Sprawa wygląda w taki sposób, że wiele firm stara się wzbogacić na innowacyjnej technologii marki Venice. W efekcie w Internecie można znaleźć wiele ofert sprzedaży podobnie wyglądających naczyń i garnków, których ceny są znacznie niższe niż kwoty, które należy uiścić za zakup oryginału. Niestety, oszczędzanie w ty, zakresie nie niesie ze sobą jakości. Garnki Venice oparte są na opatentowanych pomyśle i dlatego zakupić je można jedynie podczas specjalnych eventów w postaci pokazów. Wówczas cena za komplet naczyń oscyluje w okolicach siedmiu tysięcy złotych. Należy jednak pamiętać, że wydatek ten stanowi inwestycje na długie lata, a także o tym, że naczynia Venice posiadają dwudziestoletnia gwarancję jakości samego producenta. Jeśli zaś chodzi o podróbki Venice, które można kupić za pośrednictwem Internetu, to stanowczo zalecam, aby w nie nie inwestować. Ich wykonanie jest marne, a użytkowanie ich będzie wiązało się jedynie z wielkim rozczarowaniem.” – ostrzega Magdalena Jaworska z Venice.

Wygląda na to, że garnki Venice w istocie prezentują wysoki poziom oraz jakość. Polityka marki Venice sprawia, że wygląda ona na taką, która w pełni zasługuje na zaufanie konsumentów. Wielkim atutem jest także to, że wszystkie naczynia producenta posiadają gwarancję na okres 20 lat. To samo za siebie mówi o tym, jak bardzo pewien swojej technologii jest ktoś, kto odpowiedzialny jest za wpuszczenie jej na rynek. Zgadzamy się także ze słowami pani Magdaleny Jaworskiej, które dotyczą kwestii tego, że cena garnków nie jest wcale wysoka jeśli zwrócić uwagę na fakt, jak długo mają one służyć w naszej kuchni. Ponadto wartym uwagi jest także fakt, że nie ma potrzeby zmieniania wyposażenia kuchni ze względu na zakup produktów Venice. To, że współpracują one z każdym rodzajem kuchenek jest bardzo przemawiające na ich korzyść.

Dodaj komentarz